2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

این کاش تعریف کنی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
مشکلی نداره از نظر شرعی چون شنیدم میگن نباید تعریف کرد

واقعا نمی دونم 

خوش به سعادتت ان شاءالله حاجت رواباشی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
این کاش تعریف کنی

من یک سال پیش مریض بودم دکتر رفته بودم و حالم خوب نبود و پدر مادرم هم بودن رو صندلی نشسته بودم و منتظر بودم نوبتم بشه که یک لحظه فکر کردم روحم از تنم واقعا جدا میشه 

و صدا زدم یا خانم فاطمه زهرا همون موقع خانمی با صفات  ایشون وارد اونجا شدن و کنار من نشستن من با دیدن ظاهر ایشون اصلا بیماری که داشتم یادم رفت و بی تاب شدم و حالشون رو پرسیدم و یادم نمیاد که چی شد و چی گفتن اما من فقط نمیدونم نوبتم که رسید سریعا اونجا رو ترک کردم من اونقدر حالم خوب نبود که وقتی نوبتم رسید رفتم و یه حس خجالت داشتم 😭😭😭 اون موقع تکلمم  مشکل داشت اما از نگاه من می‌دونستن انگار چی میخوام بگم 

😭😭😭😭😭

من یک سال پیش مریض بودم دکتر رفته بودم و حالم خوب نبود و پدر مادرم هم بودن رو صندلی نشسته بودم و منت ...

ای خدا قربون کرمت😢😢خوش به سعادتت 

مریضیتون خوب شد؟

صورت ایشونم دیدین؟

2706