2752
2734
عنوان

خانوما بیاین. یچیز زنانه آبروم رفت 😔بخداحواسم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 69 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

چه اشکال داره خوب پیش اومده 

طبیعیه  مردا باید بدونن و از ناموسشون بیستر مراقبت کنن و هواشونو دلشته باشن مگه عهد قجره 

به دل نگیر دعوای مامانتو جدی هم نگیر چیز زشتییی نیست

ببین بیخیال بگیر . اصن ارزش غصه نداره ول کن . منم سرم اومده البته داداشم نبود ولی درکت میکنم ولی بعد ...

وای من یه بار خودمو انقدر زدم 

هی میزدم سرم از ناراحتی

چه اشتباه بزرگی میکردم 

فقط از روی خجالت و حیا

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا مگ کجا گذاشته بودی چقد زشت بیچاره داداشت

یعنی چی بی‌چاره داداشت؟!

بی چاره ایشون که برادری داره که انقدر حیا رو فراموش کرده مستقیما رفته به روی خواهرش آورده!

ایشون از عمد گذاشته بوده آیا؟!

ولی برادر از عمد به روی خواهرش آورده!

مکانیزم طبیعیه بدنه، جدا از حفظِ حیا، بهتره انقدر بد ندونیمش

تو رو خدا بگین چیکار کنم

هیچی چیکارمیخوای بکنی

پریود چیزی-نیست که ازش بخوای خجالت بکشی عزیزم

به این دید نگاه کن که روند طبیعی بدنته و این نباید باعث خجالتت بشه

مادرتون بجای اینکه سرزنشتون کنه بهتر بود پریود رو طبیعی نشون-میداد تو جو خانواده تون..

خاله ی من ۲ تا پسر بزرگ داره وقتی پریود میشه یه هفته جا میندازه میخوابه تو اون یه هفته پسرا کل زندگی رو میچرخونن از غذا درست کردن تا تمیز کردن و ... 

اون پسر وقتی هم خونه زندگی خودش رو تشکیل بده اون روزا بیشتر حواسش به زنش خواهد بود

نبینم خجالت بکشیااا حرفی هم شد دفاع کن از خودت

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
وای من یه بار خودمو انقدر زدم  هی میزدم سرم از ناراحتی چه اشتباه بزرگی میکردم  فقط از ر ...

میدونم منم خیلی خجالتیم خیلی ولی کاریه ک شده فقط بیهوده بگیر نادیده بگیر دیگ فراموش میشه 

2706