2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش من دوس ندارم چون شاد بودنو بیشتر دوس دارم تا غم اطرافیانم

این غمگینی نیست نمیدوم ولی برای من نیست آدم خیلی باحجاب ومذهبی نیستم ولی بیییییی نهایت امام حسین دوست دارم همیشه مداحی گوش میدم مداحی همش مقتل وروضه نیست ک فکرکنی همش ماتمه احساسیاشوگوش میکنم کیف میکنم نمیدونم دست خودم نیست🥺

من حسینی شده ی دست امام حسنم❤️
خدا به حق امام حسین علیه السلام ما رو برسونه به محرم خیلی دل تنگم چند ساله دلم میخاد برم کربلا قسمت ...

ایشالا امسال برو اقدام کن برا پاسپورت الان تا اون موقع رفتنت آسون باشه

ایشالا امسال برو اقدام کن برا پاسپورت الان تا اون موقع رفتنت آسون باشه

هر سال همینو میگم ولی انقدر قرض و قسط داریم نمیشه انشالله امسال حضرت همه آرزومندان رو بطلبه منم با خانواده ام 

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام 🖤          
خدا به حق امام حسین علیه السلام ما رو برسونه به محرم خیلی دل تنگم چند ساله دلم میخاد برم کربلا قسمت ...

چقدرمثل منی منم این داغ خیلی اذیتم میکنه بزرگترین حسرتم شده💔

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست 

رفته ونرفته حیران وآواره اوست🥺

من حسینی شده ی دست امام حسنم❤️

[QUOTE=338839284] چقدرمثل منی منم این داغ خیلی اذیتم میکنه بزرگترین حسرتم شده💔 این حسین کیست که عالم همه دی ...[/QUOTE

ای جانم انشالله امام حسین به زودی براتون دعوت‌نامه بفرستن به آرزوتون برسید 💗

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام 🖤          
2706