2752
2734
عنوان

خواهرم بخاطر حرفش معلمش داره زار زار گریه میکنه🥺💚

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرم مدارس دولتی میرن عزیزم اونجا معلم ها خیلی رفتار درستی با بچه ها ندارن خودمم همونجا درس خوندم ...

یعنی چه چه ربطی به دولتی غیر دولتی داره حتما پیگیری کن منم یه مدت دولتی بودم معلمم مرد هم بود بهم یه حرف بد زد فرداش بابا مامانم اومدن پارش کردن عوضیو 

حداقل برید مدرسه با مدیر صحبت کنید بفهمه کسی پیگیرش هست

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
یعنی چه چه ربطی به دولتی غیر دولتی داره حتما پیگیری کن منم یه مدت دولتی بودم معلمم مرد هم بود بهم یه ...

برا چی بهت حرف بد زد مگه تو چیکار کرده بودی ؟

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋🦋🦋❤️۱۴۰۳/۳/۲۳❤️
برا چی بهت حرف بد زد مگه تو چیکار کرده بودی ؟

هیچی مشکل داشت 

یه مسیله ج. نسی پیش اومد کثافت بود خیلی مرتیکه پیری اخراجش کردن 

گفت بیا پرده رو جمع کن بعد نزدیک شد یه حرف بد بهم زد فرداش به مامانم گفتم منم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
هیچی مشکل داشت  یه مسیله ج. نسی پیش اومد کثافت بود خیلی مرتیکه پیری اخراجش کردن  گفت بیا ...

مساله جنسی 

با اینکه تو سر کلاس شلوغی کنی و معلم عصبانی شه چیزی بگه فرق داره چرا برا همه چیز یع نسخه میپیچی 

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋🦋🦋❤️۱۴۰۳/۳/۲۳❤️
مساله جنسی  با اینکه تو سر کلاس شلوغی کنی و معلم عصبانی شه چیزی بگه فرق داره چرا برا همه چیز ی ...

عصبانی بشه یه چیز بگه؟ میدونی همین چیز چقدر رو حیه بچه تاثیر میزاره

همه که قرار نیست کثافت کاری جنسی داشته باشن تا جواب بگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عصبانی بشه یه چیز بگه؟ میدونی همین چیز چقدر رو حیه بچه تاثیر میزاره همه که قرار نیست کثافت کاری جنس ...

آره قبول دارم حرف معلم خیلی بد بوده

نباید اینجوری میگفت 

ولی شاید اونم دیگه داشته از دست بچه ها دیوونه می‌شده 

ولی قبول دارم بازم نباید میگفت 

تازه داری میپرسی برم😐

مدارس دولتی باشه من باشه تا اداره ول اموزش پرورشم شده میرم اون معلمم پاره میکنم

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
عصبانی بشه یه چیز بگه؟ میدونی همین چیز چقدر رو حیه بچه تاثیر میزاره همه که قرار نیست کثافت کاری جنس ...

بنظر من درسته اعتماد به نفسشون تخریب شد 

ولی گاهی اوقات آدم لازمه سرش به سنگ بخوره 

خودمم قبلا همچین چیزی ولی  برام پیش اومد 

و از اون موقع یاد گرفتم به همه احترام بزارم استار تر 

باید سعی کنه نزاره اعتماد به نفس خواهرش تخریب شه

وکمکش کنه  که به همه احترام بزاره و بگه تو خوبی. و فلان 

و خواهرش از این قضیه درس بگیره 

بنظر من گاهی تحقیر شدن و گریه کردن توی زندگی لازمه 

تا به خودمون بیایم

اعتماد بنفسشو  داغون کرده 

حالا بیای اینجا ب معلما فوش بدی میگن تو بدی تو فلانی والا من تا ب الان هر چی ک یاد گرفتم کنکور قبول شدم صدقه سری کلاس خصوصی بوده نه معلم مدرسه