2733
2734
عنوان

کسایی ک زندگیشون خوبه بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 26 پست
موضوع دعواهاتون چیه؟  حتما مشاوره برو

مثلا امروز سر این دعوام شد ک رفت ی جایی برا کار ولی  نزدیگ ۲ ساعت گوشیش ازدسترس خارج بود هیییییچ دلیل قانع کننده ایم براش نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم با یه مشاور صحبت کن با توجه به نظر ایشون تصمیم بگیر

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
دیگه مغزم ساییده شده از دعوا

قبل از عقد باید خیلی خوب باهم ب تفاهم برسین همدیگرو خوب بشناسید بعد عقد کنید ک خدای نکرده تو زندگی مشکلی براتون پیش نیاد حتما پیش ی مشاور برین 

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگتره 🌸✨️🌈

من به شخصه در دوران عقد و اوالایل ازدواج یکم تند تر بودم البته اونم. ولی کم کم خیلی خوب شدیم الان بعد 14سال راضیم اخلاق عالیه. جرو بحثمون از اون دعواهای بد نبود پرده ها دریده بشه. بی احترامی نبود. ولی من هرچی میگذره بیشتر دوسش دارم اونم رفتارش همینو نشون میده. لنظرم زمان میبره. دونفر با اخلاق متفاوت و سلایق مختلف الان همیشه میگم درکش خیلی بالاست. خیلی درکم میکنه. اینکه درک بشی مهمه.خیلی شناخته منو بنظرم تون با اخلاقتره تازه.البته منم بد نیستم. ولی واقعا با اخلاق و صبوره.