2733
2734
عنوان

بنظرتون حق دارم برم مدرسه پسرم اعتراض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 98 پست
کلا ده نفرن به کلاس کوچیک امکان نداره نفهمیده باشه

خب فردازنگ بزن به معلم ازش بپرس چه انگیزه ای باعث شده دوساعت بوروتحمل کنی و به من زنگ نزنی ؟ ! ببین چه توضیحی میده ، اگه پرت و پلا دعواش کن

کاملا حق داری چندوچون موضوع رو بدونی وحتما تماس بگیر بپرس

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
ای وای  نه دیگه در این حد

مدرسه ای که هر کلاس تعدادش پایین 

سالیانه نمیگم چقدر بماند شهریه میگیره 

معلم باید حداقل به بچه یه تذکر میاد یا نه 

کف سر دخترم درد میکرد 

هیچ توجیهی برای این سهل انکاریشون نداشتن 

مدرسه و کلاس جای بازی و درسه نه اینطور خشونت ها 

قبول بچه ان ولی حداقل معلم وظیفه اش مدیریت این بحران هاست یا نه ؟

......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه سر زبون داری برو

وگرنه بیخود خودتو خسته نکن

این معلما همیشه جوری حق بجانب حرف میزنن که در آخر والدین محکوم میشن

یه کلام من پیام دادم معلمشون که خواهش میکنم آرومتر دیکته بگید و یا حداقل تکرارش کنید که جا نمونن

با چنان کینه و عقده ای به بچم گفته بشین دیکته بنویس باز مادرت دستور فرمایش نکنع

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خب فردازنگ بزن به معلم ازش بپرس چه انگیزه ای باعث شده دوساعت بوروتحمل کنی و به من زنگ نزنی ؟ ! ببین ...

من خودم حدسم اینه واسه جشن فارغ و تحصیلی بدو بدو میکنن وقت نکردن یا پشت گوش انداختن وگرنه امکان نداره نفهمیده بشاه

من خودم حدسم اینه واسه جشن فارغ و تحصیلی بدو بدو میکنن وقت نکردن یا پشت گوش انداختن وگرنه امکان ندار ...

اگه فهمیدن و به داد بچه نرسیدن واقعا بی شعورن

اگه فهمیدی حدست درسته حتما ازخجالت شون دربیا تادیگه تکرارنکنن

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
اگه فهمیدن و به داد بچه نرسیدن واقعا بی شعورن اگه فهمیدی حدست درسته حتما ازخجالت شون دربیا تادیگه ت ...

قبلا یبارم پسرم گفته بود معلممون میگه مثلا نقاشی بکشید میره پایین دیگ نمیاد 

همیشه میگه 

من بچه رو کلاس گذاشتم مهدکودک نداشتم که به حال خودش. رهاش کنی 

تازه فهمیدم که پسرم راست می‌گفته 

قبلا یبارم پسرم گفته بود معلممون میگه مثلا نقاشی بکشید میره پایین دیگ نمیاد  همیشه میگه  ...

جالبه که پسر شما انقدر قشنگ حرف میزنه، گزارش میده و و و ولی وقتی ریده تو خودش صداش درنیومده 

من از معلم جماعت بیزارم ها ولی داستان شما یه جاییش ایراد داره، یا پسرت مشکلاتی داره و به این تیزی که شما میگید نیست و باید مدرسشو متناسب با وضعیتش انتخاب میکردی یا انقدر باهوشه که عمدی اینکارو کرده و بروز هم نداده که جلب توجه کنه

جالبه که پسر شما انقدر قشنگ حرف میزنه، گزارش میده و و و ولی وقتی ریده تو خودش صداش درنیومده  م ...

چقدر لحن صحبتت زشته خانوم

طرف حسابت یه بچه ۶ سالت آره زبون داره گزارش بده وقتی این اتفاق افتاده روش نشده بگه  دقت کرده باشی گفتم دفعه اولش بوده کلا خجالت کشیده بگه

درضمن من رفتم مدرسه صحبت کردم اونا متوجه اشتباهشان شدن