2733
2734
عنوان

با بولیز آستین بلند دخترامو ببرم مراسم جشن زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 66 پست
بستگی داره به جنس وطرحش،جنسا شومیزی نه اشکال نداره،ولی اگ مناسب فصل نیست وضخیمه تنش نکن

زمستونیه فکرکنم سر آستینش کشبافه بولیزا

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا چرا بمونی خونه واسه یه لباس؟ عروسی که نیست

نعروسی نیست

میدونی چون دوقلو هستن گرون در میاد منم نمیتونم وگرنه به تیشرت تابستونی میگرفتم مجلسی طور... دوتا هستن مثل هم گیرم نمیاد ارزون باشع

گرمه شبا خنک ضخیم خیلی نه ولی فکرکنم مخصوص زمستونه

الان والا هوا جوریه با استبن کوتاه سردشون میشه

مگر اینکه جنوب باشی

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خیلی لباسا سر استیشن کشباف داره ولی واسه بهار هم هست

بله ممنون از راهنماییتون

آخه اینجا میرم برون همه بچه های ۱تا ۷ ۸ ساله با تیشرت میگردن دخترا 

نعروسی نیست میدونی چون دوقلو هستن گرون در میاد منم نمیتونم وگرنه به تیشرت تابستونی میگرفتم مجلسی طو ...

ببین الان شبا واقعا هپا سرد میشه به نظرم همونا رو بپوشن خوبه 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
الان والا هوا جوریه با استبن کوتاه سردشون میشه مگر اینکه جنوب باشی

والا من هروقت برم بیرون تمام دخترا با تیشرت میگردن دختربچه های هم سن و سال دخترای من

شامه تو تالار ولیمه

برا ولیمه همینجوری میرن دیگ 

لباس مجلسی نمیخاد ک

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2706