2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230626 بازدید | 1362 پست
ببین افراد معتاد به اونجور فیلما اصلا از روی لذت نگاه نمیکنن ها عادت کردن باور کن  اصلا شاید ح ...

وای چه راهکار تحقیرآمیز و زن ستیزانه ای 

مرد خجالت چه میفهمه تو این‌چیزا 

قطعا سردمزاجه 

و با صحبت کردن مادرانه درست نمیشه 

این چیزا با گفتگو حل نمیشه 

پس فردا با یه مهر طلاق دوباره اواره میشه

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم، ب نطر من چیز خاصی نیست، شاید اشتباه کنما، چون من تجربه ای ندارم ولی بدی این قضیه اینه ک توجه نکرده ک شما ناراحت شدی و این مسئله برات مهمه، یعنی خوب واکنش نداده و یجوری رفتار کرده ک انگار ربطی نداره بهتون، ی جور توهینه، این قضیه بدتر از فیلم دیدنشه به نظرم

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
بهتر نیس بجای این همه دروغ و طرح و نقشه کشبدن برای درست کردن ی ادم مریض ،کلا بزارتش کنار😐 عقد ک نی ...

وای همینو بگو 

انگار یه کودک اینا رو نوشته 

احمقانه و‌حقارت امیز

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم
من کشش شکست رو ندارم  یک بار شکست خوردم  دارم میمیرم حالم خیلی بده خیلی😔

اسم این شکست نیست. شما ترس از رها کردن داری. اگر فکر میکنی میتونی ببریش با مشاور این کار رو بکن. به طور کلی شما میگی چرا تمام تمرکزش رو من نیست. جواب این سوالت رو روانشناس و مشاور میده. البته هیچ تحمیلی  برای ادامه دادن این رابطه نیست. با این احساسی که داری زندگیت میشه خود درد هم برای تو و هم نامزدت. 

اسی دوستان کلی راهنماییت کردن اما اینو بدون خیلی اشتباه میکنی به دخترت یاد دادی بهش بگه بابا اول اینکه دخترت بابا داره حتی اگر نداشت هم اجازه نداری بهش یاد بدی به همسرت به بابا  اونم وقتی اصلا معلوم نیست ازدواج کنی یا نه رفتارای عجولانه و متکی بودن تو خیلی به دخترت آسیب میزنه  اون مرد بهترین مرد دنیام باشه پدر دخترت نیست این فوت اقوامت هم به ف ال نیک بگیر و اگر راه داده و همسرت اخلاقش درست شده به خاطر دخترت به زندگیتون شانس دوباره بده به فامیل هم میگی به خاطر دخترت از ازدواج منصرف شدی 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

صد در صد ايشون مشكل دارن..

خب ادمايي ك به پو ر ن  اعتباد دارن

ديگه با فيزيك ا ر ض ا نميشن

و به فيلم و اينا اكتفا ميكنن.بعد فيلم

هم ديگه اوج نميده ميرن سراغ راه هاي ديگه

اينده اعصاب و روانت رو حرام نكن

قطعا و حتما بزار كنار

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خب پس طبیعطا هیچوقت نباید علاقه ای ب این فیلم ها داشته باشه  نه اینکه سرچ‌گوشیش پر باشه از ش

نه گلم این طور نیست. کسایی که مشکل جنسی دارن یا سرد مجازند، نیاز جنسی دارن اونو با دیدن فیلم رفع می‌کنند ولی نمیتونند با یه خانوم اونجوری که میخان رابطه داشته باشن

خیلی سخته بلد نیسم مستقل باشم  من کلاس ناخن میرفتم همه چیزشم دارم و اماده اس  هزینه کلاس ...

بخاطر حرف مردم خودتو بدبخت نکن 

اشتباه کردی هیچی نشده همه رو خبر کردی ولی مهم‌نیست دوباره خودتو بدبخت نکن

چیکار کردی چطور تونستی تحمل کنی  اینم بگم  منو نامزدم بیش از اندازع رابطمون خوب بود&n ...

دعا رو باطل کنید همه‌ی اینا حل میشه، رقیب داری مگه؟ مادر و خواهرش باهات مشکلی نداشتن؟

من اعتمادمو بهش از دست دادم خیلی فکرای بدی میکنم  یواشکی فیسبوک نصب کرده بود احساس میکنم خیانت ...

اروم باش تورو خدا دنیا که به آخر نرسیده اینقدر فکر وخیال میکنی دور از جونت سکته میکنی بهتر که الان فهمیدی مشکل داره اگر میرفتی داخل زندگیش عقد میکردین که بدتر بود الانم چیزی نشده به مسئله عاقلانه نگاه کن نه احساسی .قرار بود یک عمر پیش گی زندگی کنی اخه .الان بهترین کار آروم گردن خودته بعد بشین در کمال آرامش به نقاط قوت وضعف این رابطه فکر کن ببین میتونی تا آخر ادامه بدی یانه .موفق باشی عزیزم

وای خدای من خیلی سخته نمیتونم باور کنم  این باخیانت هیچ فرقی نداره  چرا باید با وجود زن ...

عزیزم وقتی به این اطمینان رسیدی ارامه ندددددددددده فردا پس فردا داره همین فیلما رو میبینه دخترت داره از کنارش رد میشه یا تو اتاق کناری مشغول بکاری هست میره سراغش . از اون روز بترس. اگر هم فکر میکنی درست میشه دنبال راه حل باش. اگر دنبال راه حلی فقط جدا شو .اگر پول و امکانات رو میخوای بهانه کنی یک مساله دیگس.(چون گفتی هزینه میکنه)

دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل  دیدم وای خدای من  چقد در روز ب فیلم های ...

چقدر بد باهات برخورد کرده عزیزم. توام بگو اتفاقا باید بیشتر فکر کنم. عزیزم تو این روزگار دخترت به یه مادر قوی نیاز داره که الگوش باشه. وابسته اش هستیم یعنی چی؟؟؟!!!

2706