2733
2734
عنوان

کم مونده از دست این بچه سرمو بکوبم به دیوار😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 98 پست
واسه یه خمیر بازی پدر بچه رو درآرودی  خب قاطی کنه  مگه شصت هفتاد   تومن چه ارزش داره ...

برا قاطی کردنش اصلا حرفی نزدم به خودش ولی تو دهنش میکرد اونم تحمل کرده بودم وآروم بهش میگفتم ولی شوهرم اونقد گفت اینو براچی گرفتی فردا مریض شه بگی ببر دکتر نمیبرم که دیگه قاطی کردم😭😭واقعا حرفت درسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره استرس هم بی تاثیر نیست حداقل وقتی تنهایین کمتر گیر بده

وقتی تنهاییم خیلی خوبه به خدا همین که شوهرم میاد میبینم دخترم لجباز میشه وخرابکاری زیاد میکنه اونم که ماشالله همش غر میزنه به خدا اون سری گفتم بهش تو که اعصابت نمیکشید وحوصله نداشتی چرا خواستی بچه بیاری

وقتی تنهاییم خیلی خوبه به خدا همین که شوهرم میاد میبینم دخترم لجباز میشه وخرابکاری زیاد میکنه اونم ک ...

وضع گرونی بهشون فشار آورده بی حوصله شدن

کمتر باهاش کل کل من با دخترت بازی کن

وضع گرونی بهشون فشار آورده بی حوصله شدن کمتر باهاش کل کل من با دخترت بازی کن

چی بگم آخه فشار برا همه اس دیگه شوهرمن فقط به فکر خودشه میگه خونه باشه یه جای دنج که همیشه تمیز باشه غذا آماده باشه هیچ صدایی نباشه من فقط استراحت کنم اصلا زن وبچه براش مهم نیس من میرم پارک بعضی باباها بچه هاشونو میارن اونقد قشنگ باهاشون بازی میکنن که من فقط حسرتشو میخورم شوهرمنم بچه رو پارک هم نمیبره میگه خودت ببر باهم رفتنی هم اصلا بازی بچه رو نگاه نمیکنه میره میشینه رو نیمکت میره تو گوشیش واقعا نه برامن شوهر بود نه برا بچه اش پدری میکنه فقط بلده از همه چی ایراد بگیره وغر بزنه

چی بگم آخه فشار برا همه اس دیگه شوهرمن فقط به فکر خودشه میگه خونه باشه یه جای دنج که همیشه تمیز باشه ...

اشکال نداره فدا سرت همه مردا همینن بعضی هاشون که خوبه استثنا هستن😂😂 شوهر من هم پارک چسبیده به خونه باز نمی‌بره فقط خودم میبرم تازه وقتی میخواد بره خونه شبا ما تو پارک هستیم من یه گوشه میشینم حواسم به دخترم هست میاد از پشت میترسونه منو دوتا خانواده تا حالا خندیدن 🤣🤣