2733
2734
عنوان

بازم همون داستان همیشگی کتک خوردن از یه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 21 پست
خدا نکنه من آزمون مشاوره رو شرکت کردم هنوز جوابش نیومده امیدوارم قبول شم

انشاالله قبول میشی...چرا نرفتی یه رشته مدیریت چیزی بخونی بانک شرکت کنی؟؟اموزش وپرورش حقوقش جالب نیستا

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله قبول میشی...چرا نرفتی یه رشته مدیریت چیزی بخونی بانک شرکت کنی؟؟اموزش وپرورش حقوقش جالب نیست ...

اره اتفاقا خودمم توی ذهنم هست که چرا مدیریت نخوندم. چون الان توی همه ی دفترچه ها اسم رشته ی مدیریت هست

اما من اون موقع چیزی نمیدونستم

کسیو نداشتم راهنماییم کنه

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
اره اتفاقا خودمم توی ذهنم هست که چرا مدیریت نخوندم. چون الان توی همه ی دفترچه ها اسم رشته ی مدیریت ه ...

حالا ارشدت را مدیریت بگیر..از دم فقط بانک شرکت کن..تازه شرکت نفت وتامین اجتماعی وگمرک واستانداری هم اغلب مدیریت میخان.انشالله خبر کارمند شدنتو همین جا اعلام کنی

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
حالا ارشدت را مدیریت بگیر..از دم فقط بانک شرکت کن..تازه شرکت نفت وتامین اجتماعی وگمرک واستانداری هم ...

الان دانشجوی ارشدم عزیزم

دارم پایان نامه مینویسم

متاسفانه ارشد هم همون رشته ی بیخود رو ادامه دادم  عمرم تباه شد 

برام دعا کن واقعا خیلی خستم

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
الان دانشجوی ارشدم عزیزم دارم پایان نامه مینویسم متاسفانه ارشد هم همون رشته ی بیخود رو ادامه دادم ...

اشکال نداره..دیگه خانوم معلم میشی