2752
2734
انسان فضیلت داره خانوم ، لفظ حیوان برای موجود با فضیلتی چون ما سازگار نیست ، ما خیوان نیستیم ، ما اس ...

حیوان به معنای زنده ست و توهینی هم نیست که منزلت انسان زیر سوال بره.

انسان هم مثل بقیه موجودات زنده در طبیعت میخوره، میخوابه، دفع می‌کنه و رابطه جنسی برقرار می‌کنه.

صرف انسان بودن به خودی خود برتری نداره بر دیگر موجودات. انسانی برتره که به کمال برسه و فضیلت عقل بر او غلبه کنه. (براساس حدیثی از امام باقر که می‌فرماید اشرف مخلوقات عقل است)

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک پادکستی هست به اسم خداحافظ آفریقا

کامل راجع به این موضوع توضیح میده 

اگه دوست دارید بدونید نظر دیرینه شناس‌ها چیه، گوش بدین 

بنظر من توی تعالیم دینی ما ایرادی نیست، ما فقط چیزهایی رو هنوز نمیدونیم 

وگرنه میشه هردو نظریه رو به هم ارتباط داد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
حرفتون شکست خورد س نظریه داروین شکست خورده 

علم همه اینا رو اثبات می‌کنه. فقط در کشورهای اسلامی معتقدم نظریه داروین شکست خورده ست.

در همین ایران خودمون در کتاب‌های زیست داره تدریس میشه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
بله چون میلیون‌ها سال پیش همه یک نوع موجود میمون مانند بودیم. بعدش خط تکاملیمون از هم جدا شد. ما شدی ...

نمیشه با این قطعیت گفت

یه لیست داشتم اسم و امضای اساتید دانشگاه های غربی بودن که میگفتن ما معتقدیم درباره فرگشت باید تحقیقات بیشتری انجام بشه و به نظر ما هنوز مبهم هستش فرگشت

کاربر پسر 🔴🔴
علم همه اینا رو اثبات می‌کنه. فقط در کشورهای اسلامی معتقدم نظریه داروین شکست خورده ست. در همین ایرا ...

خخخ یکم بیشتر تحقیق کن کاری به کشور اسلامی ندارم توی خود غرب این نظریه شکست خورده خیلی وقته چون داروین حلقه ی گمشذه داشته 

اقاهستم🚫
نمیشه با این قطعیت گفت یه لیست داشتم اسم و امضای اساتید دانشگاه های غربی بودن که میگفتن ما معتقدیم ...

فعلا که تحقیقاتشون به جای خاصی نرسیده. هر وقت ایده دیگری داشتن درباره اینکه چرا شکل فسیل‌ها از میلیون ها سال پیش تا به امروز تغییر کرده و ما دقیقا از کجا اومدیم ما با دلیل و منطق می‌پذیریم.

عزیزم شما هم وقتی رشته ی مطالعاتی منو نمیدونی  بد نیست قضاوت کنی!

پس چیزی ک راجبش چیزی نمیدونی ب زبون نیار 

من گفتم انسان حیوان ناطقه و ثابت شده 

در ضمن انسان فقط قدرت تفکر و بیانش باعث تفاوتش با سایر موجودات شده

کرمانشاهیم✌🏻😌
واقعا ژن هاشون مشترکه عزیزم از لحاظ علمی اثبات شده نه اینکه انسان شامپانزه باشه

مستند ادیسه فضا و زمان بیین و ما وقعا با شامپانزه ها ژم مشترک دارم منتهی در سیر تکامل گونه هامون متفاوت شد دچار جهش ژنتیک شدیم 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
خخخ یکم بیشتر تحقیق کن کاری به کشور اسلامی ندارم توی خود غرب این نظریه شکست خورده خیلی وقته چون دارو ...

آها داستان آدم و حوا حلقه گمشده نداره پس!

نه عزیزم خدا خلقت انسان رو شرح داده 

و هیچ جا نگفته که اول حیوان بوده و بعد تکامل یافته

جای اولیه انسان بهشت بوده و بعد به این دنیا منتقل شده

چرا هر نظریه ایی رو قبول میکنید

2706