2752
2734
عنوان

با این وضعیت هیچ وقت دیگه ازدواج نمیکنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 34 پست
خیانت زن و مرد نداره 

میدونم برا همین ب کسی اعتماد نمیکنم و وابسته نمیشم چه رفیق چ همسر

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
شما طرحواره رها شدگی داری و ریشه ای باید حل شه انقدر زود. تسلیم نشو راه حل  همه چی دس ...

میدونم دارم .هزاران اختلال دیگم دارم فقط این نی.روانشناسم دارم فایده نداره

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه خیانت نمی کنن ولی از طرفی هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست حتی خود ما،،بهتره ازدواج رو قمار ببینیم و از هر لحاظ برای اون روی بدش هم اگه روزی نمایان شد روی خودمون کار کنیم من که نظرم راجع به ازدواج اینه،،آدم خیانتکار و وفادار خیلی دیدم حتی دیدم کسی رو که وسوسه شده بود ولی خطا نکرد و طرف مرد هم بود ولی تا کی ترس از این چیزا؟؟

این که از ازدواج خوشت نیاد با این که از ازدواج بترسی خیلی فرق داره حالا کدوم دسته ای؟؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
همه خیانت نمی کنن ولی از طرفی هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست حتی خود ما،،بهتره ازدواج رو قمار ببینیم و ...

میترسم.کلا میترسم ب هرکسی وابسته شم ک یروزی ولم کنن و برن