2733
2734
چطوری چک کنیم توضیح بده من بلد نیستم عزیزم 

عزیزم این داره شک به دل همه میندازه شما نادیده بگیر وقتی از شوهرت مطمعنی و این همه سال میدونی پابه پات بوده و رفتاراشو دیدی و موردی ندیدی پس این ترفندا به درد نمیخوره 

مردی که ریگی به کفشش باشه خودش خودشو لو میده قبل ازینکه تو مچشو بگیری

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اکثرشون بله مخصوصا  که..

اسی تو زخم خورده ای ازین طریق و الان شک ب دبت افتاده تاحدودی ام حق داری اما تو باز ازدواج میکنی و دلیل نمیشه ک این شک و همراه با خودت به زندگی جدیدت ببری ، تو اول باید بری مشاوره ک‌زندگی و شک های قبلیتو فراموش کنی و بتونی بعدها با یه زندگیه جدید کنار بیای 

همین شک میدونی چه زندگی‌هایی رو ویران میکنه؟ شما اول باید انتخابت درست باشه ، یه بازه ی زمانی اول برای شناختِ طرفت بزار وفتی خاستی ازدواج کنی و رمز گوشیاتونو ب هم بگید اما ن اینکه وقت و بیوقت بری سروقت گوشیش و پیام مسدود شده هاشو چک کنی... مردا از کنترل شدن بدشون میاد حتی اگه کاریم نکنن با وجوده شک داشتن و تهمت زدنه تو علنیش میکنن...

گلم امیدوارم حالت بهترشه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر شما مهربونی با لطافتین، فقط دعا کنین کار پیدا کنم خودم  درمان کنم بعدش ازدواج  وخدا ص ...

دعای خیر و همیشگیه من با شما دختر خوب … تا میتونی ذهنت رو با تمرین و فکر به آینده از گذشته ها خالی کن … تا جاییکه ممکنه از شوهر سابقت کمتر بدون و حتی بخواه که کسی ازش باهات حرف نزنه چه برسه که اجازه بده بگه دلش با شماست ….از این فاصله زمانی که مشغول به کار برای کسی و جایی  نیستی برای ساخت خودت که از همه بیشتر بهت محتاجه استفاده کن … پول درمان همه درد ها نیست ، مشکل شما الان با یه پاکسازی اساسی درونی و تمرکز روی خودت حل میشه ان شالله .