2733
2734
عنوان

تو اسلام گناه سقط بچه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 80 پست
واقعا اونقدر عذاب میکشم همش گریه میکنم خدارو التماس میکنم راهی نشونم بده  دوستان دعام کنید خیل ...

اط شرایط زندگیت چیزی نمیدونم.

مادرت چی میگه؟

میتونی بعد سرکار بری؟

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودش حاضره ببرتم دکتر خودش قبول کرده 

نمیدونم اعتقادات چجوره،ولی من بودم سقط نمیکردم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدرو مادرش پشتش ایستادن که سقطش کنم  خیلی توحقم ضلم کردن از هرلحاظ

شرایط خیلی سختیه خدا کمکت کنه آدم میترسه با قطعیت بگه سقط کن گناهش گردن ماهم میوفته از طرفی یتیم بزرگ بشه هم سخته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
مادرم میگه اگه پدرت قبول کنه خودم بزرگش میکنم توام میل خودته شوهرم کنی خودم بچه رو نگه میدارم

به بزرگ تری کسی که پدرت قبول داره بگو با پدرت صحبت کنه.

انشالله راضی میشه پدرت.

نگهش دار عزیزم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرم میگه اگه پدرت قبول کنه خودم بزرگش میکنم توام میل خودته شوهرم کنی خودم بچه رو نگه میدارم

اگه مامانت جون و سرحاله عالی میشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
دوست دختر قبلیشه ۴سال باهم بودن بعد که جدا شدن بامن ازدواج کرد  دوباره همو پیداکردن

نمیشه خانوادت به خانواده ی دختره بگن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا فقط خود خدا میدونه چه امتحان سختی بهم داده

قوی باش.

پا پس نکش.

بگو رضایت نمیدم زن بگیری طلاق هم نمیگیرم.

بچه رو دنیا میارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706