2752
2734
عنوان

بچه ها شوهرم‌ کارمند بود درآمدش کم بود الان رفته کار آزاد ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که شوهرم کارش آزاد هست درآمدش هم الحمدلله عالی هست میگم خیلی مهم هست خانواده در کنار هم باشند

در طول ۱۶ سال زندگی مشترک در همه روزهای تعطیل و غیرتعطیل،همسرم فقط دو روز صبح تا شب خانه بود اون هم کرونای شدید داشت دور از جانش در حد جنازه افتاده بود واگرنه باز هم میرفت سرکار

همه سفر ها همه گردش ها ،باز از راه دور تلفنی در حال کنترل ارباب رجوع و کارگرها

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

کار ازاد وقتش دست خودشه میتونه تعادل برقرار کنه بین کار و زندگی شخصی 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

اوایل همینه.تا جا بیوفته و به یه ثبات برسه چند سال طول میکشه.ولی بلاخره خوب میشه و تایمش کلا میاد دست خودش.

به نظر من اگه درآمد شغل آزادش خوبه همینو ادامه بدید.با درآمد کارمندی آدم به هیچ جا نمیرسه اینجا.

هیچی راحت به دست نمیاد یکم تحمل کن عزیزم،کم کم بهتر میشه

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
2706