2733
2734
عنوان

فکر کنین فردا خدایی نکرده میمیرین! آخرین حرفی دارین چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 158 پست
پاشو همو یه ماچ آبدار کنین تموم بشه بره هیچ چیز ارزش نداره قهر کنی با عزیزان

70 روز به خاطر دخالت مادرش قهرم

نه عید تبریک گفت نه تولدم

حتی زنگ نزد حالا داداشش میخواد واسطه بشه

تازه مادرش به خانوادم توهین کرده جلو همه و عذر نخواسته

مردن؟

بله😔

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلاس سوم بودم خواهرم ۶_۷ ماهه بود بزرگش کردم تا ۱۰ شب تنها شیرشو دادم پوشک عوض کردم😅میشه گفت مام ...

خدا حفظت کنه براش !❤️

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
یه دونه میزنم رو شونه مادرم میگم حاشا به غیرتت خوب از امانت و دردونه شوهرت مراقبت کردی 🥲من رفتم پیش ...

خدا بابات رو رحمت کنه واقعا دلم گرفت با نظرت💔انشالله همیشه سالم باشی شما 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)