2752
2734

در حال حاضر حس خوب

دخترمو با شوهرم فرستادم رفتن بیرون

موندم خونه یکم کارامو بکنم و تا نیمدن ی فیلم ببینم یا شام بپزم

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن امواج منفی ساطع نکنید .اما در آستانه ۳۰ سالگی ، مجرد . رابطه معلق با دوست پسر که با هدف ازدواج اومد جلو اما نمیاد. شغلم آزار دهنده شده 

دعام کنید ازدواج کنم ، توصیه پزشک قلب هست

مشکلات درحال حاضرتون چیه وچی بشه خوشحال میشید

یکی از مشکلام تو تاپیکام هس 

فقط مرگ باعث میشه خوشحال بشم💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

پس فردا امتحان دارم اما به جاش اومدم این جا🥲چون یکی از هم اتاقیام راجع به اون یکی درد و دل کرد ذهنم مشغوله

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)

حالم خوب نیست اصلا هیچی بهم خوشنمیگذره هیچی قشنگ نیست فقط دلم میخاد برم تو خیابون راه برم اهنگ گوش کنم گریه کنم همین

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

دندونم خراب شده 

مگه ما حساب و کتاب بلدیم عزیز دلم خدا هزاران ساله داره خداییی میکنه کلی ادم امدن و کلی رفتن مطمن باش خدا برای ما بد نمی خوادشاید الان زجر بکیشی اما اینده از جایی که فکرشو نمیکنی نور امید میااااد   میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
در حال تماشای باب اسفنجی به زووور با دخترم😂🤦‍♀️

وای غش کردم از خنده😂😂😂

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
2706