2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا رو بهش نگی ها.تا اخر عمرش اعتماد به نفسش رو خراب میکنی

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
۶

عریزم بعضی بچه ها استعداد هم دارن اما بخاطر مشکلات خانوادگی یا افسردگی نمیتونن درس بخونن 

اینجور که خوندم از تایپیک هات با شوهرت مشکل داری شاید اونا روش تاثیر داشته 

اگه شما به بچه تون اعتماد نداشته باشین بی اعتماد به نفس و بی عزت نفس بزرگ میشه. هر چیزی دلیلی داره نباید به جای پیدا کردن دلیل روی بچه تون برچسب بزنین. شاید بچه تون مضطربه.شاید خوب نمیتونه تمرکز کنه و..هزاران دلیل دیگه میتونه داشته باشه

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)
مادر که اینطور بگه چه توقعی از بقیه:/

مادر های نی نی سایتی قلب منو به درد میارن

بچه زیر ۷ سال آخه چه اموزشی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خیلی ببخشید واقعا متاسفم واستون. دقیقا مادر من همینطوری به من می‌گفت. همیشه می‌گفت عرضه نداری و خنگی

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706