2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانم حسابتون رو  هک کردن پولو بردن تماس بگیرید با فتا فورا

روی لینک آلوده کلیک کردی یا اطلاعات کارتتون هک کردن 

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
میگفت شاید هکره خارج باشه چجوری پیداش کنن  حیف شد انقد سوختم

اره آشغالا خارجن

این پولیم که کسر میشه به یه حساب قلابی میره ..

که صاحبش اصلا ممکنه در جریان نباشه

یا ممکنه کارت اونم هک شده باشه

بعد پولارو تبدیل به ارز دیجیتال میکنن که فتا نتونه ردشونو بزنه

بعدا برداشت میکنن

اینطوری نمی تونن ردشونو بزنن

خانم حسابتون رو  هک کردن پولو بردن تماس بگیرید با فتا فورا روی لینک آلوده کلیک کردی یا اطلاعات ...

این پیامم اومده یود: این کد را داختیار کسی قرار ندهید، کد روبیکا.. یه عددی اومده بود. آخه ببین گوشیم که دست منه کد بیاد طرف چجوری بفهمه چه کدی اومده؟ کد پویا که به شماره من می یاد