2752
2734
عنوان

خوشحالم که ازشون خیلی سر ترم 😝😆😆😍💕🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 42 پست
حاضرم زشت باشم ولی ۶ تا جاری نداشته باشم ( شوخی بود - هم خوشگلم هم خواهر شوهر و جاری ندارم )🌺

منم خواهرشوهر و جاری ندارم😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

چقدر از این جمله بدم میاد چند شب پیش تو یه تاپیک دیگه هم گفتم تو رو خدا نگید فلانی سرتره و فلان

سرتر بودن به اخلاق و ایمانه که هیچکس جز خدا نمیدونه کی بهتره

در ضمن استاتر عزیز با عرض پوزش به نظرم کسی که خودش رو بالاتر از دیگران می‌دونه خیلی شخصیت کوچیکی داره

الهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط یه برادر شوهر مجرد دارم که فعلا وقت ازدواجش نیست.

برا من کلا تک فرزنده بیچاره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
پیگیر تاپیکاتون بودم🥲

جدی؟ 😂

عزیزم❤️ولی جالبه که اصلن باهاتون برخورد نداشتم البته اگه کاربری دوم نداشته باشید 😂❤️

والا یکیش رفته... یکی دیگش مونده... خیلی زود ریپلای کردید😂

خدایا بغلم کن... به والله خستم. :) 
جدی؟ 😂 عزیزم❤️ولی جالبه که اصلن باهاتون برخورد نداشتم البته اگه کاربری دوم نداشته باشید 😂❤️ والا ...

آره زیاد تو سایت میدیدمت

گاهی اوقات پست میزاشتم شاید یادت نیست🥲

و دیدم کنکوری بودی واسه این پرسیدم

خوب دادی گلم؟

آره زیاد تو سایت میدیدمت گاهی اوقات پست میزاشتم شاید یادت نیست🥲 و دیدم کنکوری بودی واسه این پرسید ...

نمیدونم والا... 🥴تلاشِ من تا یجایی جوابه بقیش با خداست❤️

خدایا بغلم کن... به والله خستم. :)