2752
2734
عنوان

بنظرم مادرزن بشی توآینده دغدغه ات کمتره درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقد مادرزن دیدم ک دخالت میکنن 

ب دخترشون یاد میدن چیکاردکنن چیکار نکنن

پوست دوماد و میکننن

بستگی ب ذات آدما داره فرقی نداره مادرشوهر باشه یا مادر زن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

همه مثل هم نیستن مادرشما اگه خیالش راحته واسه این هست که دامادش خوب هستن وگرنه اگه داماد خوب نداشته باشی اصلا آسایش نداری از غصه دخترت

بخاطر زرنگیش نیست بخاطر اینه داماداش خوبن اونم ببخشید مرض نداره که بیاد سرجنگ داشته باشه باهاشون ازاونطرفم میدونه حرفی بزنه باعث میشه زندگی دخترش خراب بشه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
اگر آدم شخصیت و شعور داشته باشه جایگاهش فرقی نداره درهرصورت خوب رفتار میکنه

مادرشوهرمن به خاطرزندگی دخترش سکوت میکنه هواشوداره ولی براعروس برعکس این همون ادم دیگه بادوچهره پس مادرزن خوبی

من اطرافم مادرزناراحتن ولی امان ازمادرشوهرا

آره اکثریت همینطوره.   ولی بازم آدما باهم فرق دارن.   مادرشوهر من خیلی زن مهربون و فهمیده ای هست.   گاهی ام اگه حرفی میزنه دختراش پرش میکنن.   واسه همین به دل نمیگیرم.  شوهر منم مامانمو خیلی دوست داره مشکلی باهاش نداره

همه مثل هم نیستن مادرشما اگه خیالش راحته واسه این هست که دامادش خوب هستن وگرنه اگه داماد خوب نداشته ...

نه همه چالش دارن ولی سیاست داره دخالت نمیکردازاول مادرشوهراکرموان نمتونن دخالت نکنن

اینقد مادرزن دیدم ک دخالت میکنن  ب دخترشون یاد میدن چیکاردکنن چیکار نکنن پوست دوماد و میکننن ...

خب مادرشوهرمن برادومادش باسیاست رفتارمیکنه پوست ماروکنده این همون شخصیت دیگه

خب مادرشوهرمن برادومادش باسیاست رفتارمیکنه پوست ماروکنده این همون شخصیت دیگه

اون بیشخصیته ک فرق میذاره😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
آره اکثریت همینطوره.   ولی بازم آدما باهم فرق دارن.   مادرشوهر من خیلی زن مهربون و فهمیده ...

من میگم مادرشوهرم هم مادرزن هم مادرشوهربادومادش اصلامشکلی نداره ولی امان ازما🤐

2706