2733
2734
مثلا چه مدلی؟؟آویز؟؟

سلیقه ای هس . اگه دوسش داری بخر

من عاشق طلای زیادم مثه النگو اماراتی یا بحرینی ولی اینجه اکثریت میگن طلای ظریف

گوشواره هم آویز  دوس دارم تا این مدل حلقه ای

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلیقه ای هس . اگه دوسش داری بخر من عاشق طلای زیادم مثه النگو اماراتی یا بحرینی ولی اینجه اکثریت ...

منم عاشق النگو بحرینی ام..اصلا طلا باید حسابی باشه..ولی خوب سلیقه اس دیگه..دستبند کارتیر کلفت با انگشتر ستش هم فوق العادس

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
مثلا من اینها رو بیشتر از عکسی که شما گذاشتید ترجیح میدم  بیخیال دوست من  همه چیز سلیقه ...

شوهرم نمیذاره میگه سی وشس زیاده برای یه گوشواره..اینهام قشنگن  

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
منم حس میکنم چیز قشنگی باشه

اره..انواع وسایز مختلف داره..این از همش سنگین تره...من آویز همیشه گردنم را زخم میکنه..دنبال این مدلام

سنگین نیس خیلی،احساس میکنم بعد ی مدت گوش پاره گیشه

نه چون پهنه تقسیم شده..النگو ستش را داشتم فروختم..مث چی تو دست رخ داره

منم عاشق النگو بحرینی ام..اصلا طلا باید حسابی باشه..ولی خوب سلیقه اس دیگه..دستبند کارتیر کلفت با انگ ...

اره من گردنبند هم دوس دارم 

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
من دنبال این مدل ام خیلی دوست دارم  تنها گوشواره ای که ادیتم نمی کنه قبلا داشتم  الان پی ...

پیج زده سی وشش..منم عاشق گوشواره های چسبونم

2706