2752
2734
عنوان

کسایی که تازگیا عقد کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 38 پست
عزیزم پدر من کارگر بود هم خودش خیلی اذیت شد و هست هم ما کلی سختی کشیدیم ببخشید که دخالت میکنم ولی ام ...

نه دیگه کارش نمیتونه عوض کنه

بهرحال وفتی طرف میدونه خودشو شوهرش وتازه کارگر هم هست باید ملاحضه بکنه اخر گم یا زیاد زندگی خودته وشوهرته توجیب بقیه نمیره

بخدا هر عید هر مراسمی کلی گل لباس اینا میگیره

همینارو میتونن پولاشونو بزارن روی هم یه تیکه جهیزبه اشونو بخرن

ربطی ندارد به من اصلا ولی بگیمم مبگن خاهر شوهری

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
پدرشوهرم توانایی عروسی گرفتن رو داره ولی من شخصا مراسم عروسی رو دوست ندارم بنظرتون با توجه به این شر ...

خب ببین چقدر میتونه بخره پول هزینه هروسیو بده طلا

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دیگه کارش نمیتونه عوض کنه بهرحال وفتی طرف میدونه خودشو شوهرش وتازه کارگر هم هست باید ملاحضه بکنه ...

عزیزم حرفات منطقیه من مادرم هم باتوجه به اینکه شوهرش سه کارگر ساده بود خیلی خوب تونست طلا و پس انداز و… جم کنه آدم باید شوهرش رو درک کنه بلاخره

عزیزم حرفات منطقیه من مادرم هم باتوجه به اینکه شوهرش سه کارگر ساده بود خیلی خوب تونست طلا و پس انداز ...

بخدا گرونیه اونم قشر کارگر باماهی ۶.۷تومن چی کارمیتونن بکنن

یکم ملاحظه بدنیست

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
خب ببین چقدر میتونه بخره پول هزینه هروسیو بده طلا

تو فکر اینم که هزینه عروسی به علاوه وام ازدواجمون رو بدیم خونه دوم یه خونه نقلی ولی نمیدونم چجور مطرح شه که فک نکن مادیاتی هستم 

بخدا گرونیه اونم قشر کارگر باماهی ۶.۷تومن چی کارمیتونن بکنن یکم ملاحظه بدنیست

درسته عزیزم ولی خب اگه داداشت خودش انتخاب کرده خانومش رو خودش اذیت میشه این وسط منم زن عمو اینجور دارم فقط به فکر لباس و لوازم آرایشه وضع مالی شوهرشم خیلی ضعیفه و دیسک کمر داره ولی اصلا ملاحظه ندارم برعکس خودم واسه ریال ریال پول همسرم ارزش قائلم بخدا بعضی جاها دلم نمیاد حتی 

درسته عزیزم ولی خب اگه داداشت خودش انتخاب کرده خانومش رو خودش اذیت میشه این وسط منم زن عمو اینجور دا ...

دیگه نمیددنم چیشد قبول کرد ولی پوستش کندست