2733
2734
عنوان

خدایی همه مردا اینطورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا همه که اینطور نیستن.ولی کلا یه وقتهایی خیلی لج آدم رو درمیان. 

البته وقتی من به همسرم میگم اونم میگه خدایی شما خانمها هم خیلی رو مخ میرید🤪

گلزهرا هستم .کاربریم الکی ترکید. 

همش بر میگرده به تربیت غلط خانواده ایرانی برای پسراشون از بس بهشون بال پر بیجا میدن 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
والا من ک تو خوابگاه بودم از همه جای کشور هم بودن دوستام،اکثرا همینن...

همشون همینطورن درجه اینطوری بودن مردای ترکم بدتره مرده شور همشونو ببرن(خودمم ترکما چیزی نگین که عصبانیم) 

همشون همینطورن درجه اینطوری بودن مردای ترکم بدتره مرده شور همشونو ببرن(خودمم ترکما چیزی نگین که عصبا ...

اتفاقا همسر من اصالتا ترک هستن . تبریزی هستن

من فارسم 

مردای خانواده اش واقعا خوب و محترم و بااخلاقن . پدرشوهرم ماهِ ماه 

خودشم از همشون بهتره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
اتفاقا همسر من اصالتا ترک هستن . تبریزی هستن من فارسم  مردای خانواده اش واقعا خوب و محترم و ب ...

خدا حفظشون کنه والا ما که هرچی دورو برمون دیدیم عین هم بودن 

خدا حفظشون کنه والا ما که هرچی دورو برمون دیدیم عین هم بودن 

حق میدم بهت 

موقعی که من میخواستم ازدواج کنم همه میگفتن وصلت با ترکها سخته . ولی من گفتم همینو میخوام فقط 😅

البته تو زندگی هم آدم‌ زبون دراز و کله شقیم 🙃

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
اگه مجردی آرزو میکنم یه مرد خیییییلی خوب تو زندگیت بیاد که به این باور برسی مردا مثل هم نیستن، اگه م ...

مجردم ولی اینقدر که از این جنس مذکر بدم اومد عمرا ازدواج کنم

2706