2733
2734
عنوان

کسی تا حالا شکرسرخ خورده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 25 پست

یه مزه عجیبی میده. خالی اصلا نمیشه خورد. ما تو چای حل میکنیم میخوریم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیشکر منظورته؟ ما ب این میگیم شکر قرمز

اره فک کنم میگن اینو از نیشکر میگیرن خوبه

شکر سفید رو از چغندر گرفتن که باعث سودا و ...اینا میشه

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

فرقی با شکر معمولی نداره کالریش خیلیییییی کم فرق داره با شکر سفید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اونم طعم داره؟  اتفاقا اینو همه عطاریا داشتن. چقد گشتم شکرسرخ پیدا کنم که دیدم مزه ش جالب نیس

شکر قهوه ایی مثل همین شکر سفیده بنظرم خوشمزه تره رنگش باحاله تو هر چی بریزی تناژ قهوه ایی میگیره

تا وقنی میشه با نمک خورد چرا با شکر

آره بعضیا با نمک میخورن، ما همیشه با شکر و دارچین و روغن میخوریم😊

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

اینقدر هام که میگی طعمش بد نیست. شایدم من به مزه ش عادت دارم😍

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
اره فک کنم میگن اینو از نیشکر میگیرن خوبه شکر سفید رو از چغندر گرفتن که باعث سودا و ...اینا میشه

بد مزه نیست ک 

البته بستگی داره جاهای مختلف ک درست میکنن طعماس یکم فرق دارع 

میتونی با چایی بخوری 

یا حتی تو فسنجون اینا برجای شکر سفید بریزی اصلا طعم نداره

ماه پیشونی 🌚✨                                                           چقدر مشغولم از من یک منِ بهتر به بار آید 🍃📚
شکر قهوه ایی مثل همین شکر سفیده بنظرم خوشمزه تره رنگش باحاله تو هر چی بریزی تناژ قهوه ایی میگیره

خوبه پس از اون بگیرم بهتره ممنون فدات😘