2733
2734
عنوان

همچیو بهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 47 پست
خیلی بهم توهین میکرد وقتی عصبی میشد حتی ب مادرمم حرف بد میزد 

هر ادمی عیب داره حسن هم داره

اینکه یه نفر کامل باشه امکانش نیست

یکی با مرد شکاک و بد دهن کنار میاد با زبون خوش و نذر و نیاز و مشاور و... درست میکنه طرفو تا حدودی و.. اما ملاکش پول هست و به خاطر پول زیر بار هر چیزی میره

یکی رو هم میبینی ترجیح میده با یه مرد گیج زندگی کنه طرف کار به کارش نداشته باشه و.. اما بی پولی و.. براش مسئله نیست و خودش هم پا به پای شوهرش کار میکنه و..

یکی ایمان براش ملاکه یکی تحصیلات و جایگاه اجتماعی..

هر کی یه معیاری داره که اگر خاستگارش اون معیارها رو داشته باشه باقی چیزاشو ندید میتونه بگیره

نامزد شما هم غیر ممکنه حسن نداشته باشه.. شکاک و.. هم جزء ایراداش هست .. ما نمیدونیم خود شما چه اخلاقایی داری.. گاهی خود خانم زمینه ساز شکاکی همسرش میشه.. مثلا مدام سرش تو گوشیه..مدام با دوستاش میره بیرون.. توجه به نامزدش نداره.. محبت کافی به نامزدش نداره..یا هرچیزی که باعث شه خوش اخلاق ترین مرد هم تبدیل شه به یه مرد شکاک و بد..

ما شناختی از شما نداریم.. گاهی ما زنها یه کار میکنیم خونسرد ترین مردها تبدیل شه به یه مرد بد دهن و بداخلاق

یه طرفه نمیشه به قاضی رفت

باید دید علت چیه

خودت بهترین قاضی هستی

ببین ایا نامزدت از اول بیمار بوده و بی دلیل شکاکی میکرده! یا شما عاملشی

ببین ایا تو بددهنی کردنهاش شما مقصری یا نه تا حرف میزنی مثل رگبار میبنده شما رو به فحش..

گاهی یه ادم تو فشار روحی و مالی ایناست..نامزده درک نداره بهش ارامش نمیده تو مخی میشه باعث میشه اقا پرخاشگری کنه.. در حالی که قبلا که شرایط خوب بوده اقا خیلی اروم و متین و مودب بوده..

خودت بهتر از هر کسی میدونی چقدر مقصری .. یا اون چقدر مقصره..

اگر شما مقصری با کمک مشاوره مشکلات رو حل کنید.. اگر اون مقصره بره مشاوره و رفتارشو اصلاح کنه چند تا تکنیک کنترل خشم یاد بگیره و یادش بدید اگر خواست عصبی شه تا ۱۰ بشماره و نفس عمیق بکشه و فکر کنه بعد واکنش نشون بده

نیستیم،فقط من ی آدم ساده ام ،که هر بار که اومد به خوبی جوابشو دادم، همیشه بودم،همیشه در دسترس بودم ...

واقعا متاسفم ما دخترا زود خودمونو باخت میدیم نسبت ب کسی ک دوسش داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بهم توهین میکرد وقتی عصبی میشد حتی ب مادرمم حرف بد میزد 

ای کاش قدرت تو رو پانزده سال پیش منم داشتم 

خوب کردی 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
عزیزم چندسالته؟  توروخدا توبه کن  از این رابطه سمی بیا بیرون  از این آدم برات شوهر ...

۱۷ سالمه مث احمقا تو دوران بچگی دوست شدم باهاش و فک میکردم دوسش دارم خوشبختم فلان چشمنو رو همچی بستم خانوادم کلیی مخالف بودن 

۱۷ سالمه مث احمقا تو دوران بچگی دوست شدم باهاش و فک میکردم دوسش دارم خوشبختم فلان چشمنو رو همچی بستم ...

وای چقدر کوچولویی 

بخدا این سنا برای رابطه و این حرف ها نیست 

تازه ۱۹یا۲۰سالگی معیارت بهتر و سنجیده تر میشه

من نمیگم ادم بدی بود منطقی بود خوب بود مهربون بود ولی تا وقتی عصبی نمیشد 

همیشه باید عذر خاهی میکردم 

بد دهن و شکاک اجازه نصب برنانه هارو بهم نمیداد 

مدام فکر میکرد از من خیلی بهتره و میدونه 

جایگاه اجتماعی خاصی هم نداشت دانشجو بود 

حقوقشم سه تا چهار تومن

وای چقدر کوچولویی  بخدا این سنا برای رابطه و این حرف ها نیست  تازه ۱۹یا۲۰سالگی معیارت به ...

بله واقعا پشیمونم ک زندگیمو تباه کردم بخدا هروز گریه و دعوا داشتیم ی مدت کلی افسردگی گرفتم 

تیک عصبی و ریزش شدید مو داشتم و قرص مصرف میکردم

۱۷ سالمه مث احمقا تو دوران بچگی دوست شدم باهاش و فک میکردم دوسش دارم خوشبختم فلان چشمنو رو همچی بستم ...

واای بخدا خیلی کوچولویی برای نامزدی و ازدواج 

حتی دوستی 

عزیزم بخدا این پسرا فقط دنبال ارضا خودشونن 

تو این سن کاش انرژیتو بزاری برای درس و هنر 

نه رابطه ..

از الان زودی برای غصه خوردن و تحمل کردن یک موجود شکاک و بددهن.

اون اگه ادم خوبی بود اصلا بهت دست نمیزد تا محرمش بشی..

بازم میگم توبه کن 

بکش بیرون از این رابطه 

تباه میشی.

تو هنوز خیلی کوچیکی برای غصه خوردن

2706