2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان چرا ادا و‌افاده میاید ؟؟

تا پارسال ۱۸/۲۰ تومن درآمد داشتم 

هم گوشی خوب خریدم هم عمل کردم هم پس انداز داشتم هم لباسای خوب میپوشیدم و تفریحمم ب راه بود 

۱۸ برا دختر مجرد عالیه 

الان ارزومه برگردم ب همون موقع یا شرایط کارم درست بشه 

چرا میگید ۱۸ کمه؟برا دختر مجرد عالیه 

بعضیها به ۱۰ هم راضی هستن،چون بیشتر جاها ک خصوصی نیروی کار میگیرن بیگاری میکشن متاسفانه.و حقوق اداره کار رو هم نمیدن.زیر۱۰تومن میدن ،نامردها

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
دوستان چرا ادا و‌افاده میاید ؟؟ تا پارسال ۱۸/۲۰ تومن درآمد داشتم  هم گوشی خوب خریدم هم عمل کر ...

والا کمه😐من نمیدونم شما چجوری زندگی کردی ولی واقعااا کمه و من پس انداز خاصی ندارم واقعا

دقیقا خیلی کارها میشه کرد یه وام خوب بگیری قسط هاشو بدی با پول وام ماشین بخری کنارش تازه پول میمونع ...

خدایی الان هر وامی بگیری که بخوای ارزون ترین ماشینو بخری همشو باید قسط بدی 

والا کمه😐من نمیدونم شما چجوری زندگی کردی ولی واقعااا کمه و من پس انداز خاصی ندارم واقعا

میدیرت باید کنی 

من تا پارسال مدیریتم عالی بود 

الان ولی دیگه مدیریت ندارم پول بیاد دستم تموم میشه 

خدایی لوازم ارایشم لباسام همه خوب و گرون قیمت بودن 

هرماه طلا دست دوم میخریدم 

گوشی ایفون ۱۲ ایفون پرومکس  خریدم 

با همون پس اندازا تونستم لیپو کنم و پیش بهترین دکتر تزریق ژل 

خدایی خیلی تونستم با ۱۸ زندگی کنم شاهانه بودم اصلا 😂

الان ولی بدبخت شدم

2706