2752
2734
ابی منم

خیلی بی اعصاب و بد دهنه..

تو رو چی فرض کرده..! یه دخور خیابونی! که انقدر راحت توهین میکنه...!  ولش کن خودش بره گم شه.. از الان اینجوری 💩بهت فرداها هر کاری باهات کرد هیچ کس رو جز خودت مقصر ندون..

اسی نمیگفتی آبی تویی 

فکر میگردم ابیه پسره س 

این چه وضعشه 

یعنی چ چرا من و تحمل میکنی 

این دنبال بهونس

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمبود محبت شدید 

پرتوقع همراه با عقده 

بی ادب 

اینها حسی که از همون چند تا کلمه گرفتم نیاز به شناخت نزدیک و بیشتر هم نیست ! 

شما هم انگار آسمون باز شده این آدم افتاده ! چرا التماسش می‌کنی که یک همچین آدمی پر‌رو بشه و بهت توهین کنه ؟! 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
کمبود محبت شدید  پرتوقع همراه با عقده  بی ادب  اینها حسی که از همون چند تا کلمه گر ...

دقیقا..

قحطی خاستگار هم بیاد ادم خودشو نباید کوچیک کنه واسه مرد جماعت..

شوهر من اوایل عاشق و مجنون من بود.. الان تبدیل شده به یه مرد اشغال و خائن و دروغگو.. مال این که از الان آشغاله فرداها چی میخواد بشه..

2706