2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم عزت نفس داشته باشه دیگه ولش کن 

شد شد نشد باآرزوهام  میرم زیر خاک 😄خدایا باورم نمیشه در حق من این کار ها بشه و هیچ نگی 😔 من از بیگانگان ننالم که هرچه با من کرد آشنا کرد👵 میخوام آدم خوبی باشم آدم ها نمیزارن میخوام آدم بدی بشم خدا نمیزاره اخه اینم شد زندگی‌من‌فقط‌نفس میکشم که نگن‌مرده وگرنه من خیلی وقته مردم 👩‍🦲
2731

خب قهرمیکرد چرا اینطوری کردی طوری داشتی اسرارمیکردی فکرکردم ابی ها پسره ست 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2740

گمشو؟؟؟

خاستگار؟؟ مرحله اشنایی؟

یه تحدید نظر کن 

این چه وضع صحبت ه که ایشون کرده 

این همه با ملایمت صحبت کردید شما 

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

سریع کات کن

دو ماه زمان کمیه برای آشنایی 

اما این آقا حتی دو ماه هم نمیخواد با شما آشنا بشه

قطعا یا ریگی به کفششه که نمیخواد در دوره آشنایی لو بره یا از نظر عقل و منطق شرایط پایینی داره

2706