2733
2734
عنوان

کساییی ک تو سایت دلمو شکستن الان

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 31 پست
خواهرم برم حرفم بزنم جز توهین هیچی ندارن زبون خوش سرشون نمیشع اخه حرفیم باهاشون ندارم چی بگم اخه&nbs ...

چی بگم 

الان خوندم بهتون چه تهمتی زدن

واقعا جرات میخواد همچین نهمتی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ایشون تازه تعلیق شدن و خیلی ها ناحق بهشون گیر دادن  گیرهایی که انگار از قبل کینه داشتن برای ...

ان شاءالله  ک برگردن اینجا خیلی حق خوری میشه متاسفانه 

بعضی از کاربر هایی ک خیلی سرشناسن دروغگوهم هستن حسودن و واقعا الکی الکی گنده شده 

من شمارو میشناسم بعضی وقتا شما یا کاربر گرانبها واقعا خوب راهنماییم میکردین مخصوصا خانوم گرانبها 

خداحفظتون کنه❤

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله  ک برگردن اینجا خیلی حق خوری میشه متاسفانه  بعضی از کاربر هایی ک خیلی سرشناسن ...

چی بگم 

لطف داری 

گرانبها به گردن من هم حق دارن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
چی بگم  الان خوندم بهتون چه تهمتی زدن واقعا جرات میخواد همچین نهمتی

واقعا چی میشه به ی همچین کاربر بی ادبی گفت اخه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
آر یو ۰۰۱۰؟ 

فک کن یه درصد محاله

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
درست میگید حق باشماست واقعا شاید مجازی باشه اینجا اما دلیل نمیشه کسی دل شخصیو بشکنه  فقط یه س ...

میتونم بپرسم ایشون چی شده که اسمش میاد ؟ 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

اکثرن عقده دارن 

منم یه بار به یه کاربری حرفی زدم 

دیدم اکثرن افتادن روسرم بهم توهین کردن 

درصورتی که منظورم‌چیز دیگه ای بود اونا بد گرفتن

اون کاربره گفته بود مهم نیست متوجه شدم منظورو نگرفتی 

اوناول بکن نبودن😐

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
میتونم بپرسم ایشون چی شده که اسمش میاد ؟ 

ایشون یه کاربری داشتن که جنبه مثبت زندگیشون و خوشی هاشون رو میگفتن

و یه کاربری دیگه داشتن که توش مشکلات خودشون رو با همسرشون و ... بیان میکردن

کاربرا هم فهمیدن که این دو کاربری هردو یک نفرن

بعضی از کاربرا خیلی بد برخورد کردن و اون خانم هم از سایت رفت تعلیق شد

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
اکثرن عقده دارن  منم یه بار به یه کاربری حرفی زدم  دیدم اکثرن افتادن روسرم بهم توهین کرد ...

دقیقااا عقده های بقیه روسر ماها خالی میکنن 

خیلی رو اعصابن بخاطر ی کلمه بهم گفت نفهمه اوسکلی خرابایی مث تو فلان کردن بهمان کردن هاجو واج نگاهش م ...

برای این توهین ها خیلی راحت میشه شکایت کرد و حتی چندین ملیون جریمه داره منتها تو ایران خیلی ها از این موضوع اطلاع چندانی ندارن و این توهین‌ها رو مثل نقل و نبات به کار میبرند. 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

اینجا همینه دیگه طرف خودش معلوم نیست چکارهایی تو زندگیش کرده اینجا ادعای مریم مقدسی داره میدونم دل آدم میشکنه ولی ارزش نداره حتی بهشون فک کنی من اینو فهمیدم هر کی رو موضوعی زیاد مانور میده ضعف و حسرت خودشه

ایشون یه کاربری داشتن که جنبه مثبت زندگیشون و خوشی هاشون رو میگفتن و یه کاربری دیگه داشتن که توش مش ...

ای بابا چطور فهمیدن خب لازم نبود اینکارو بکنه همه ما میدونیم هیچ زندگی بی نقص نیست هیچ زندگی هم تماما مشکل نیست اون کاربرا هم میفهمم چکار کردن نبودم ولی میتونم حدس بزنم و حقیقتا از من بر نمیاد بگم کی حق داره کی نداره چون یبار تو یه تاپیکی ایشون به یه نفر گفت من همین که شماهارو بسوزونم با تاپیکام کافیه و خب فک کردم شاید قصدش انرژی مثبت نباشه بازم گردن خودشون

اینجا همینه دیگه طرف خودش معلوم نیست چکارهایی تو زندگیش کرده اینجا ادعای مریم مقدسی داره میدونم دل آ ...

دقیقااا

ای بابا چطور فهمیدن خب لازم نبود اینکارو بکنه همه ما میدونیم هیچ زندگی بی نقص نیست هیچ زندگی هم تمام ...

ببخشید جریانش چی بوده من نخوندم

2706