2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این بود ولی اسم غرفه راحیل شاپ بود ... حالا برم همون کاری ک گفتیدو انجام بدم 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
درکل خیلی پشیمون شدم نمیدونم چیکارشون هم کنم

محصولات تنوعشون کمه و تعداد کم اخه .. 

از این مدل کدوم رنگاش موجوده؟ یه عکس واضح ازشون میشه بگیری ؟ اگر اوکی بود برای دخترخواهر شوهرم میگیرم 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
درکل باسلام نمی ارزه منم خرشدم غرفه زدم لطفا کسی نزنه غرفه

۱۰ درصد از فروش رو میگیرن انگار 

محصولات تنوعشون کمه و تعداد کم اخه ..  از این مدل کدوم رنگاش موجوده؟ یه عکس واضح ازشون میشه بگ ...

والاهمین چندتا مدل هم قرض گرفتم پولشون رو گفتم اگه خوب بفروشم بازم میارم که نشد

سفید،طوسی،سبز،نارنجی،آبی مونده

همون باسلام سفارش میدم بهتون پس مشکلی نداره؟ 

2706