2737
2739
اینم هست دیگه  میگم ک اشناشون برگشت به من گفت من ازش پرسیدم میخوای بگردی گفته ن من جوابشو نداد ...

ببین هیچ کاری نکن جواب اون طرف رو هم نده این آقا اگه واقعا شمارو بخواد ترس از دست دادنتون رو داشته باشه خودش میاد سراغت اگه تو پیش قدم شی حتی اگه برگردید به هم هیچ ارزشی براش نداری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کیشه

یکی از بهترین دوستاش من بهم خوردن نامزدیم و به هیچ کس نگفته بودم بلخرع بحث ابروعه آدمه دیگه ولی این آمد پیام داده بود حتی دلیلشم میدونست همه چی راجب رابطه من می‌دونه چون بیشتر وقتا پیش این راحت با من تلفنی حرف میزد حتی حرفای خصوصیمونم راحت می‌گفتیم 

خواهرمم سر همین میگه اون هیچ وقت نمیاد زیرآب رفیق خودش و برا تو بزنه 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
2731
ببین هیچ کاری نکن جواب اون طرف رو هم نده این آقا اگه واقعا شمارو بخواد ترس از دست دادنتون رو دا ...

بنظرت اشتباه کردم به اون آدم گفتم دلم براش تنگ شده ؟

اون واسطه صددرصد همه چی رو بهم می‌ریزه.خودتون مستقیم برید جلو

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
جواب این اشناشونو نده بپیچونش

دیر شده بنظرم آخه برگشت گفت من از خانوم ها خیلی ضربه خوردم منم گفتم خب من در حد همین حرف زدن هستم بهتم اهمیت میدم ولی غیر این شرمندم اونم بعدش اصلا لحنش تغییر کرد به خدا حس میکنم گند زدم و دارم بیشتر گند میزنم الآنم روم نمیشه دیگه کار دیگه ای بکنم چیزی بگم 

2740

به نظرم هیچ وقت برنگرد 

عاشقت نیست 

و بارها و بارها باز بی دلیل باهات سرد میشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
اون واسطه صددرصد همه چی رو بهم می‌ریزه.خودتون مستقیم برید جلو

غرورم چی اونا بهم زدن من کاری نکردم ک خودشون جواب تلفن و ندادن بعد خب من تنها راهی ک ازش خبر میگیرم و حالش و میپرسم همین واسطه است ک اینم حس میکنم خطرناکه 

مگه بچه بازی زندگی ؟! بهم بزنی حالا با واسطه یک آدم فضول میخوای برگردی !

خب قشنگم من ک بهم نزدممم خودشون اینجوری کردن  بعدشم من به اون شخصم گفتم برنمی‌گردم چون نمیتونم کارشون و ببخشم حتی دلیل پشیمون شدنم نگفتن فقط دلتنگ شدم همین بعدشم نمی‌دونم این واسطه دستش با اونا یکیه یا ن 

خب قشنگم من ک بهم نزدممم خودشون اینجوری کردن  بعدشم من به اون شخصم گفتم برنمی‌گردم چون نمیتونم ...

خیلی ببخشید طرف عملا گند زده به سر و هیکلت حالا دلتنگ هم شدی براش ؟!

یک تراپی حتما برو در کنارش ورزش هم کن 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
به نظرم هیچ وقت برنگرد  عاشقت نیست  و بارها و بارها باز بی دلیل باهات سرد میشه

به خدا فقط دلتنگم همین وگرنه منم قصد برگشت ندارم :)

هیچ گریه ای محض رضای خدا موش نمیگیره! 

این واسطه یه هدف داره

یا چشمش تورو گرفته یا طرف بهش گفته یا کرم داره

مواظب باش

اگه پادرمیانی میخواست بکنه این همه بزرگتر چرا این

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
غرورم چی اونا بهم زدن من کاری نکردم ک خودشون جواب تلفن و ندادن بعد خب من تنها راهی ک ازش خبر میگیرم ...

مگه نمیگی نمی‌خوای دیگه باهاش ارتباطی داشته باشی پس چرا میخوای ازش خبر بگیری اینطور همش دلتنگش میشی کلا سعی کن هرچیزی که بهش مربوطه بزاری کنار 

2706