2752
2734

ی ماه از بهم خوردن نامزدیم گذشته اولش حالم خوب بود چند روزه باز اینجوری شدم ک هی گریه میکنم بیرونم چند بار دیدمش ولی اصلا نگاش نمیکنم ی بارم آمد گفت پیام دادی گفتم ن همین ولی دلم ک سنگ نیست واقعا دلتنگش شدم  

امروزم آنقدر حالم بد بود بیخیال همه چی شدم برگشتم به یکی از اشناهاش ک ب من پیام داده بود گفتم آره واقعا دلتنگش شدم (هردفعه میپرسید من میگفتم ن) برگشت گفت اگه بخوای من به زورم شده میتونم یکاری کنم بهت زنگ بزنه میخوای باز برگردی گفتم ن بعد برگشت گفت پس چته تو گفتم اون حسرت چیزهای مسخره رو دل من گذاشته حتی مطمعنم نمیدونه من چی دوست دارم من نمیتونم ببخشمش اینجوری گفتم 

چون برگشت به من گفت اون برگشته گفته اونی ک جواب نداده من بودم بعدا ام جوابشو نخواهم داد حالا راست و دروغش و نمی‌دونم ها فقط برگشتم گفتم من فقط گفتم دلتنگم نگفتم می‌خوام برگردم ک همه چی تموم شده 

واقعا میترسم بچها اول اینکه نمی‌دونم این اشناش سمت منه سمت اونه هدفش چیه اصلا 

از اون سمتم نمی‌دونم میتونم این دلتنگی و تحمل کنم یا ن 

بین بد و بدتر موندم به خدا 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سر چه مسائلی بهم خورد ؟  خونواده نظرشون چی بود؟

شاید باورت نشه سر هیچیییی ی شب دیدیم ن خودش ن خانوادش جواب تلفن و پیامم هیچی و نمیدن 

من خودم به هر دری زدم اولش گفتم شاید اتفاقی افتاده ولی اصلاا اینطوری نبود بعد ی ماه من ی شب دستم خورد استیکر مسخره از اینا ک تو تلگرام میگه پیام ندارید بزنید روش دستم خورد رفت داشتم پروفایلشو نگاه میکردم سریع کردم دیدم آمده گفته پیام داده بودی منم فقط گفتم ن 

همین به خدا منم بخاطر همین نمیتونم ببخشمش ک اون شبایی ک ما صد بار صد بار زنگ میزدم حدعقل دلیل رفتارشو بگه ی بار نمی‌گفت زنگ زده بودی الان یادش افتاده من حتی گفتم بچه ک نیستی حرفی هست به خود من بگو بازم هیچی  

بسپر ب زمان قسمت هم باشید ازز کنار هم نمیگذرید

حرفت خیلی قشنگ بود 🙂

اصلا نمی‌دونم چی شد دوباره دلتنگ شدم یجورایی از این اشناشم میترسم آمده بود می‌گفت من اصلا خودم میام دنبالت هر وقت بگی منم گفتم لازم نیست کاری برا من بکنید از اون سمتم خواهرم میگه هیچ کس نمیاد زیرآب آشنای خودش و بزنه این از سمت اون آمده به خدا نمی‌دونم 

اگه به نظرت تصمیم درست روگرفتی تحمل کن یه مدته تموم میشه یه پایان تلخ بهترازیه تلخی بی پایانه

میگم ک اصلا اینجوری نبودم خودم و باختم باز دلتنگ شدم دلتنگی امون آدم و می‌بره دیگه وگرنه همه چی خوب بود ک حدعقل با نفرت و تنفرم شده حال خودم و خوب نگه داشته باشم الان چند روزه اینجوری شدم 

حرفت خیلی قشنگ بود 🙂 اصلا نمی‌دونم چی شد دوباره دلتنگ شدم یجورایی از این اشناشم میترسم آمده بود می ...

ن اصلا ب اشنا و دوست اعتماد نکن ن میل نشون بده ن بی میلی ب نامزدت پیش اونا

بزار ببین زمان چجوری پیش میره آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت هرگز فراموش نکن

تو همانی میشوی که می اندیشی!
نه نه نه خودتو کوچیک نکن  گریه کن دلتنگی بکش ولی به کسی که اهمیتی بهت نمیده زنگ نزن چون به شدت ...

چند درصد ممکنه اونم دلتنگ شده باشه؟ چ جوری میتونه تحمل کنه خدایی اصلا حس میکنم دل مردا از سنگه

ن اصلا ب اشنا و دوست اعتماد نکن ن میل نشون بده ن بی میلی ب نامزدت پیش اونا بزار ببین زمان چجوری پیش ...

الان خب من به اشناش چی بگم هی پیام میده ی وقتایی ام راجب اون صبحت می‌کنه حس میکنم اصلاا دلیل این حالم این ادمه هی راجب اون میگه فلان کا رو کرد فلان جاست 

حس میکنم واقعا رفتارش شبیه طور کردنه

چند درصد ممکنه اونم دلتنگ شده باشه؟ چ جوری میتونه تحمل کنه خدایی اصلا حس میکنم دل مردا از سنگه

نه سنگ نیست من میشناسم مردی رو که به غرور معروفه اما واسه این که نامزدش برگرده زار میزد از صبح تا شب در خونه پدر دختره بود ولی جوابشم نمیدادن این هر روز میرفت 

نه سنگ نیست من میشناسم مردی رو که به غرور معروفه اما واسه این که نامزدش برگرده زار میزد از صبح تا شب ...

اینم هست دیگه 

میگم ک اشناشون برگشت به من گفت من ازش پرسیدم میخوای بگردی گفته ن من جوابشو ندادم جوابشو ام نمیخوام بدم 

ولی خب خودش چند بار آمد اینجا هی به من نگاه میکرد اصلا سر ی استیکر مسخره ک پاک کرده بودم آمد گفت پیام داده بودی پس اینجوری ام نیست اما بازم نمی‌دونم حرف دلمو باور کنم یا حرف اون طرفو 

خود طرفم یجورایی هی یچزایی میگه اول می‌گفت من از هیچ خانوم یا دختری خوشم نمیاد چون وابستگی میارن بعد به من ی حرفای دیگه میگه

2706