2752
2734
عنوان

هی سن میره بالا ادم میترسه چ دنیای مزخرفیه ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 22 پست
از کجا معلوم کجاس بهتره یا بدتر یا همین جا

از دنیامون معلومه از افکار و احساساتمون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من واقعا 30 سالگی رو دوس دارم. نه خیلی جوونی که دچار احساسات زیاد شی نه پیر که بخوای احساس پیری کنی. پخته تر میشی. دیگه زیاد به حرفای دیگران اهمیت نمیدی و بیشتر برای خودت زندگی میکنی... کاش همیشه میشد همین سن بمونم. قبلنا میگفتم وای 30 نشم. پیر میشم و... ولی الان خیلی دوستش دارم

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
ولی من واقعا 30 سالگی رو دوس دارم. نه خیلی جوونی که دچار احساسات زیاد شی نه پیر که بخوای احساس پیری ...

سن خیلی خوبیه قبول دارم ولی میدونی چیز بد و وحشتناکه؟

بعد ۳۰ زندگی میره رو دور تند و چشم میبندی باز میکنی از ۴۰ هم رد کردی

سن خیلی خوبیه قبول دارم ولی میدونی چیز بد و وحشتناکه؟ بعد ۳۰ زندگی میره رو دور تند و چشم میبندی باز ...

کل عمر ادم همینه واقعا... فقط چون تو بچگیا خیلی دوس داریم زود بزرگ شیم یکم برامون دیرتر میگذره وإلا کل عمر ادم واقعا زود میگذره و تموم میشه 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی