2752
2734
😂😂😂 داشتم میگفتم مردم چقدر راحت لباس میپوشن  من اینارو تو مجلس و اینا ک نظز شمارو دبدم

من پوشیده بحساب می‌پوشم 🥲

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
مگه ازدوتج نکردی؟ مگه نرفتی سرخونه زندگیت؟ باور کن از تینیجر و سینگل بودن گذر کردی.  تیپ خانوم ...

وااا درسته ازدواج کرده ولی خدایی سنی نداره 

آخه ۲۰سالش بیچاره

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مانتو کتی با شلوار خیلی شیک میشه

از اینا دارم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
شماره  سه رو خیلی دوست دارم برا خواهرم هم گرفتم ازش برای بیرون پوشیدن خیلی شیکه

ممنونم عزیزم 

چرا همه با اورال مخالفن 

دختر منم گهگداری واسه رستوران اورال میپوشه و اینکه خیلیا رو دیدیم میپوشن ایرادش چیه؟

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
لسی یه مانتومجلسی یا کت بپوش  اینا برای مجلس خوبه

خب اونا هم خیلی باز میپوشند و کت و شلوار و این چیزا نمیپوشن  کراپ شلوار میپوشن یک روپوش هم روش 

یا کراپ دامن و کت 

باز نگاه میکنم ببینم چی پیدا میکنم

مگه ازدوتج نکردی؟ مگه نرفتی سرخونه زندگیت؟ باور کن از تینیجر و سینگل بودن گذر کردی.  تیپ خانوم ...

آره من تینجری نمیپوشم اما ساده و مناسب سنم 

چون بهم نمیاد لباس های زنانه 

چرا همه با اورال مخالفن  دختر منم گهگداری واسه رستوران اورال میپوشه و اینکه خیلیا رو دیدیم میپ ...

اورال به نظرم برای یه جمع دخترونه تر خوبه 

بقیه همه سنشون از اسی بزرگتره 

یه چیز دیگه بپوشه بهتره

اسی هرکسی طبق نظر و لباسی که خودش میپوشه نظر میده شماباید اینارو تن بزنی ببینی کدوم بهت میاد و بعد ا ...

باشه عزیزم ممنونم 

وااا درسته ازدواج کرده ولی خدایی سنی نداره  آخه ۲۰سالش بیچاره

مرسی فداتشم حتی خیلی کمتر از سنم هم ظاهرم هست 

اصلا لباس زنانه بهم نمیاد 

2706