2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زینک به تنهایی جواب نمیده شب ها باید هرویت بخوری 

هرویت و فیتو ویتامین ب دارن یه بار با ویتامین ب بدجور جوش زدم میترسم

میگن موهای زائد هم زیاد میکنه

دور باش و تپنده... نه نزدیک و زننده
هرویت و فیتو ویتامین ب دارن یه بار با ویتامین ب بدجور جوش زدم میترسم میگن موهای زائد هم زیاد میکنه

پس بیوتین آمپول بزن یا قرصش بخور البته اونم باید ادامه بدی نخوری همون میشه

.
چه مارکی؟

منیزیوم مگنیفورت

زینک پلاس یورو ویتال 

اینو دکتر فوق تخصص توی بارداریی بهم داد گفت خیلی قویه برای جلوگیری از ریزش مو 

شما چون خودت میخای بخوری سه روز در هفته بخور 

برادرم هیروویت و نوروبیون میزد ۶ هفته پشت سر هم بعد ماهی یبار  اونم دکتر داد

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
منیزیوم مگنیفورت زینک پلاس یورو ویتال  اینو دکتر فوق تخصص توی بارداریی بهم داد گفت خیلی قویه ...

هرویت عوارض نداشت؟ بعد قطع کردنش ریزش برنمیگرده؟

هرویت عوارض نداشت؟ بعد قطع کردنش ریزش برنمیگرده؟

نه برادرم یه دوره سه ماهه مصرف کرد ریزش موش قطع شد عزیزم اگر ریزش مو بخاطر کمبود مواد مغذی بدنت باشه قطع کنی باز برمیگرده پس باید مولتی ویتامین خوب 

ماهی یبار نوروبیون و بیوتین بپانتین و قرص ترکیبی کلسیم و زینک و ویتامین دی هفته ای دوبار مصرف کنی 

بعد از ۶ماه قشنگ اثرش رو میبینی 

سعی کن افراط نکنی 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
نه برادرم یه دوره سه ماهه مصرف کرد ریزش موش قطع شد عزیزم اگر ریزش مو بخاطر کمبود مواد مغذی بدنت باشه ...

مرسی عزیزم لطف کردی وقت گذاشتی🙏🏻🌻

2706