2733
2734
عنوان

یعنی میشه منم یه روزی عضو هیئت علمی دانشگاه بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 37 پست
اون حقوقی ک استارتر میگه فکر کنم برای استادهایی هست ک سابقه ی کار بالایی دارن و استاد تمام هستن

بستگی به دانشگاه و رشته داره 

اونایی ک زیر نظر وزارت بهداشت ان کمتر از ۶۵نیستن چون همه دکتر و متخصص و …

بستگی به دانشگاه و رشته داره  اونایی ک زیر نظر وزارت بهداشت ان کمتر از ۶۵نیستن چون همه دکتر و ...

علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشته. حقوقشم بهتره. البته طبیعتا هیات علمی پزشک بیرون کار کنه خیلی براش بهتره. به خاطر کلاس کاری میان هیات علمی میشن

وزارت علوم  حقوقش افتضاحه 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشته. حقوقشم بهتره. البته طبیعتا هیات علمی پزشک بیرون کار کنه خیلی براش ...

اره ولی خیلیاشون هم از رشته های دیگه میان مثل استاد شیمی ما ک رشتش زیست بوده 

یا فیزیک که از ریاضی اومده بود

بستگی به دانشگاه و رشته داره  اونایی ک زیر نظر وزارت بهداشت ان کمتر از ۶۵نیستن چون همه دکتر و ...

عزیزم زیاد میگیرن بخاطر اینکه درامد وزارت بهداشت بیشتره، وگرنه اساتید وزارت علوم خودشون دکتر و دانشمندن

استادای ما خودشون میگن انقد میگیرن 

استادی که اینقدر میگیره داره با کارای خارج از دانشگاهش حساب میکنه ...

ما هم استاد داریم میگفت نهایتا خیلی بدن ۲۰ 😶میگفت منبع درآمدم کارای خارج از دانشگاهمه ،حالا بسته به شاخه ی تحصیلیشون متفاوته کارشون 

🤍🩶🖤
استادی که اینقدر میگیره داره با کارای خارج از دانشگاهش حساب میکنه ... ما هم استاد داریم میگفت نهایت ...

نمیدونم والا 

ولی تا اونجایی که من میدونم حقوقشون فقط از تدریس همینه