2733
2734
عنوان

دم زایمان... نمیدونم چه حسی بهش دارم

718 بازدید | 58 پست

بچه اولم نیست. دومی هست. سر اولی خیلی ذوق داشتم. 

اما الان فقط ترس. 

ترس از درد زایمان... ترس از بخیه هاش، از گریه ها و بی خوابی هایی که قراره بیان... از اختلاف پیداکردن با همسر... از اینکه بچه اولم نتونه باهاش کنار بیاد... 

نمیدونم چیکار کنم آروم شم

حس میکنم اصلا حوصله و توان درد کشیدن برای زایمان رو ندارم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه موقع زایمان واسه شفای پسرم فرزاد دعا کنی؟ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

توکلت بخدا باشه همون‌طور که از پس اولی بر آمدی از پس این راحتتر برمیای 

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

اینا رو باید قبل اومدنش فکر میکردی خواهر 

الان فقط بزنی به دل ترس هات 

قبلا تونستی الانم میتونی 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
انشاالله خدا شفاش بده عزیزم

ممنونم❤️

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706