2752
2734
فقط خدا میدونه تو خونه م بود،  چند ماهی گذاشته بودم کنار بعد به فکرش افتادم و رفتم هر چی دنبال ...

دیدی آدم از آشنا می خوره

یکی داریم تو فامیل رفته مهمونی موقع ظرف شستن  شده برداشته هرچی طلا داشته درآورده حتی سرویس (نمی دونم طلا چه مزاحمتی توی ظرف شستن داشته) طلاها رو گذاشته کیفش بعد ظرف شستن متوجه شده طلاهاش نیست. به کی می تونست بگه تو برداشتی بین اون همه آدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه فراموش کن و از خدا بخواه واست جبران کنه  برای طلا و چیزای باارزش هم یه گاوصندوق بخرید دیگ ...

گردنبند خوشگلمو گم کردم، ۷۰ گرم دیگه هم طلا داشتم شوهرم فروخت،ولی بعد چند سال فقط ۳ تا النگو باریک تونستم بخرم

گردنبند خوشگلمو گم کردم، ۷۰ گرم دیگه هم طلا داشتم شوهرم فروخت،ولی بعد چند سال فقط ۳ تا النگو باریک ت ...

اره تا هفت سال پیش طلا گرفتن مثل آب خوردن بود الان سخت شده متاسفانه.