2752
2734
عنوان

کیا آمینوسنتز کردن؟

530 بازدید | 69 پست

هزینه آمینو سنتز چقد میشه؟

کجا انجام بدم؟

جوابش چند روزه میاد؟

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک کنم ده شده باسع

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
فکر کنم جزو آزمایش های گرون و آزاده انشالله ک سالم باشه بچت برا منم دعا کن لطفا 

آره آزاده

ان شاءالله هر کی بارداره بچه اش به سلامتی و دل خوش به دنیا بیاد

خدا منو هم از این استرس نجات بده

خیلی ممنون

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
امینو نمیدونم ولی سل فری شش و نیمه امینو گرونتره احتمالا

از هر کی می پرسم یه قیمت میگه منم دو هفته دیگه باید آزمایش بدم باید پولشو جور کنم

من سال 90 انجام دادم اون زمان دو تا شهر مجانی بود بقیه 1 م میگرفتن آمل و زاهدان مجانی بود ما رفتیم آمل کلا ویزیت 80 هزار شد همین ما اون زمان نمیدونستیم کجا هست از یک مرکز بهداشت پرسیدیم لیست تمام جاهایی که تو کشور داشتن رو بهمون دادن 

از هر کی می پرسم یه قیمت میگه منم دو هفته دیگه باید آزمایش بدم باید پولشو جور کنم

زنگ بزن ازمایشگاه یا حضوری برو بهت میگن عزیزم

من زنگ زدم گفتن

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنگ بزن ازمایشگاه یا حضوری برو بهت میگن عزیزم من زنگ زدم گفتن

آخه اصلا نمیدونم چه آزمایشگاهی باید برم

آخه اصلا نمیدونم چه آزمایشگاهی باید برم

باید بری دکتر خودت ارجاعت بده به پریناتولوژیست

پریناتولوژیست برات نمونه از شکم میگیره می بری ازمایشگاه اونجام ازت خون میگیرن

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2706