2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شیائومی ۱۳t   ، حدود ۲۵،۲۶ تومنه گوشی خوبیه.

سامسونگ بهتره ولی خب این رنج قیمتش تعریفی نیست ، بیشتر باید هزینه کنی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
خاهر دروغ چرا نخریدد🥲بجاش ۲۰ تومن کمتر بده s24 بخر دوربینش خیلیی خوبه هوش مصنوعی زود شارژ میکنه و ...

من تصمیم داشتم ۱۳ نرمال بخرم

آخه تا حالا آیفون نداشتم میخواستم فضای اون رو هم تجربه کنم 

والا دایی من داشت خیلی خوب بود باتریش از منی که ایفون ۱۳ پرومکس‌دارم بهتر بود😐 درصورتی که توی ی زم ...

برا منم ایفون ۱۳پرو هست

میگم توام زیاد میای سایت

وقتی میای سایت باطریش زود خالی میکنه

هرچقد ازش استفاده کنم به اندازه سایت شارژ کم نمیکنه نمیدونم چرا

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
خاهر دروغ چرا نخریدد🥲بجاش ۲۰ تومن کمتر بده s24 بخر دوربینش خیلیی خوبه هوش مصنوعی زود شارژ میکنه و ...

من اس ۲۳ اولترا دارم ، از آیفون که قبلا داشتم خیلی بهتره . 

اس ۲۴ اولترا که حتما بهتره ولی قیمتش ۹،۱۰ تومنی گرون تره 🥲

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
شیائومی ۱۳t   ، حدود ۲۵،۲۶ تومنه گوشی خوبیه. سامسونگ بهتره ولی خب این رنج قیمتش تعریفی نیست ، ...

خوب اگه پیشنهاد ویژه ام داری بده .. من پول دارم .. ولی چون زودگوشیامو میشکونم نمیخام زیاد هزینه کنم

خوب اگه پیشنهاد ویژه ام داری بده .. من پول دارم .. ولی چون زودگوشیامو میشکونم نمیخام زیاد هزینه کنم

شنیدم a 54 خوبه

a55 هم چند وقت دیگه وارد بازار میشه 

تحلیلا رو تو یوتیوب ببینید 

من اس ۲۳ اولترا دارم ، از آیفون که قبلا داشتم خیلی بهتره .  اس ۲۴ اولترا که حتما بهتره ولی قیم ...

گول نخوری ها اس 24 همون اس 23 هستش الانم اس 25 داره میاد باز با رم 16.

من خودم تا اس 26 میخوام وایسم چون هم ظاهرش هنوز همونه هم اندازه ش همونه هم دوربینش. تازه اس 23 هم دوربینش بهتره هم اندازه ش یکم بزرگ تره

گوشی قبلیم پوکو بود یه سال نداشتم صفه اش پرید گفتن پاوره ...ده روز بعد دوباره پرید گف سی پی یوعه ..خ ...

من ردمی نوت 11 پرو پلاس داشتم خیییلی سگ جون بود هم تو شارژ بازی میکردم هم تا 0 درصد استفاده می کردم هربارم میوفتاد هیچیش نمیشد 3 سال داشتمش فک کنم. اخرشم سالم سالم بود قیمتشم زیر 15 باید باشه

اینو بخر بقیه پولتو نگه دار

من خودم اس ۲۳ اولترا دارم خیلی راضیم،حدود ۵۷،۵۸ باید باشه.  قیمت مناسب ترش اس ۲۲ اولترا  هم خوبه اگه هنوز تو بازار باشه.

سامسونگ در کل گوشی عمری ، یه گارد و گلس خوب بندازی که چرا بشکنه!  حدود ۳،۴ سال پیش نوت ده پلاس گرفتم.  دوسال خودم داشتمش بعد دادم مامانم هنوز داره استفاده میکنه هیچیش نشده. غیر اون هنوزم داره بروزرسانی اندروید میده هر یکی دوماهی، اندرویدش شد ۱۳ آخریا که کپ کردم 🤭  

سامسونگ واقعا رو گوشی های پرچمدارش پشتیبانی خوبی داره

گول نخوری ها اس 24 همون اس 23 هستش الانم اس 25 داره میاد باز با رم 16. من خودم تا اس 26 میخوام وایس ...

دوربینش که واقعا خوبه ، از وقتی گرفتمش دیگه دوربین دیجیتالمو باخودم جایی نمیبرم! 

آره تا وقتی تغییر زیادی نکنه عوضش نمیکنم، چون همینم  با گوشی شوهرم که اس ۲۲ اولتراعه زیاد تفاوتی نداره 

2706