2752
2734
عنوان

شرایط این خواستگار خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 58 پست
خیلیییی موافقم زنا تا بدترین لحظه میمونن به جز چند جا  خیانت___ دخالت ___خساست

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من هس باید با هر چیز خواستگار بعدی بسازم 

جمعه غروب رفتم سبزی بخرم تنها بودم بچه هام پیش پدرشون بودن نشستم ی جایی تا بیان ی آقایی نشست کنارم ظاهر و تیپش خوب بود مثه بز نگاه میکرد‌بعد دو دیق رفت پیش ی خانومی منم فک کردم زنشه دو‌دیقه بعد زنه اومد پیش من گف اینجا نشستی برادرم شمارو دیده میگه بپرسم مجردین خندیدم گفتم نه دوتا بچه دارم طرف مهندس بود🤣🤣یعنی میگم آدم نباید بخاطر طلاق ب هر ازدواج مجددی تن بده الان اگه ازدواج نکرده بودم زن مهندس میشدم😂😂😂

اخ جوووون😍😍باش قول میدم اروم بشینم فقط یچیزی  نکنه پول بنزینتو ازم بگیری😕

. پراید مصرف سوختش خیلی بالاست بخصوص اگ کولر بزنم

مال من ک گاز سوزه خیلیییی بالاست دیگ

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من ...

همین دردکشیده را دردکشیده می فهمد👌

ان شالله بعد این زندگیتون بهترباشه ارامش داشته باشین تو زندگی

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من ...

بعد اینکه من معتقدم شرافت و انسانیت و اخلاق مهم 

انقدر اقایون مدارج بالا دیدم ک چون به این جایگاه رسیدن فکر میکنن خیلی تحفه ان و غرور گرفتتشون 

در کل حس میکنم هیچ مردی در هیچ جایگاه و لباسی عاطفی نیس یا شایدم اونایی ک من دیدم اینطور بودن