2733
2734
عنوان

خیلی پشیمونم خاستگارمو رد کردم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 25 پست
اون آقا هم همین نظر رو داشتند؟

بله ایشون گفتن ممکنه بچه آسیب ببینه مگر اینک کلا قید بچه رو بزنیم چون یکی از اقوامشون پدر و مادر هر دو تو خانواده مشکل افسردگی داشتن بچه هاشون یکی معتاده یکی افسرده 

بله ایشون گفتن ممکنه بچه آسیب ببینه مگر اینک کلا قید بچه رو بزنیم چون یکی از اقوامشون پدر و مادر هر ...

پس خوب کاری کردین

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا پشیمون نباش بهترین کارو کردی.دایی منم عاشق یه خانواده شد که سابقه افسردگی داشتن برا دختره میمرد ...

من خاهرم دوقطبی داره خودم بیش فعالی و کلا تو خانوادمون مشکلات روحی هست ایشونم تو خانوادشون بود گفتیم شاید مشکل بخوریم ولی الان بچه کوچیک ک میبینم دلم آتیش میگیره اینقدر دلم بچه میخاد سنمم داره زیاد میشه 🥲🤌

من خاهرم دوقطبی داره خودم بیش فعالی و کلا تو خانوادمون مشکلات روحی هست ایشونم تو خانوادشون بود گفتیم ...

اصلا نگران نباش یه ازدواج درست دیر بهتر از یه ازدواج زودی که آدم پشیمون شه.خدا بزرگه انشالله یکی از همه لحاظ عالی خدا وارد زندگیت کنه عزیزم

💖