2733
2734
عنوان

خونه مادر شوهرمم گندددددد زدمممممم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 89 پست

وا خب عذر خواهی میکردی بعد یکی میخریدی میذاشتی سر جاش 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

آره عزیزم کثیفه، بگو یا با خودت ببر برا ماشین شستن، یکی براشون بخر

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستشو بگو که مدیون نشی

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
اووووو حالا اینهمه استرس چرا داری فدای سرت همش هم میریخت میرفتی میخریدی. 

هول شدم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
نه بابا اسی چیزی نیست خونه خودمون کارم اینه از ترس مامانم😐🤦🏻‍♀️

خونه خودمون ک خیلی خیلی بدتر از اینا کردم😐😐🤣🤣

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
اسی شرمنده الان جواب تورو هم میدم😂🧡 اهای اهل نی نی سایت همه اینجا رو نیگاه کننن ...

خاک تو سرتتتتتت🤣🤣🤣

@sadwory   یاد بگیر🤣

در گذرگاه مرگ ایستاده ام ، این بار رفتن قطعی‌ست...🙂🖤🥀
😶😶😶

عیب نداره من کلی ظرف شکوندم چی🤦‍♀️

ی قوریشونو شکوندم ک مادرشوهرم عاااشقش بود کادوی خواهرش بود قوری انقدر پر بود و داغ شده بود رفتم از رو سماور برداشتم سریع ولی نتونستم نگهش دارم افتاد بماند ک کلی چایی ریخت و فرش کثیف شد و 

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706