2752
2734
عنوان

واسه قرآن بیشتر صوت کی رو گوش میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 50 پست
ای وای بنده خدا احتمالا هنجره‌ش اسیب دیده خیلی تمرین کرده واسه مسابقه

خوب قاری ها که کارشون خوندنه. میگن عمدی شاید باشه. یکی از مداح ها هم عمدی تو چایش سرب ریختن صداش رو از دست داده

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
خب یکی دیگه که ارامش میده بهت گوش بده  منم اوایل میترسیدم صداش پخش میشد کم کم اروم شدم

من گفتم با استاد حامد شاکرنژاد همیشه تمرین میکنم و صداشو دوست دارم

اتفاقا دوساله توی برنامه محفل هم اومده داوره

اولین بار دیدم یهو گفتم عهههه این یاروعهه من همیشه با صداش قرآن میخونم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم صوت استاد شاکرنژاد دوست دارم سوره جن و سوره‌ی مریم با ترتیل ایشون فوق العاده‌ستتتتت فوق‌العاده ...

اره خیلی صدای شاکرنژاد خوبه

دوسالم هست ماه رمضان تو برنامه محفل داوره

برنامه‌شو میدیدم فهمیدم جدا از صدای خوبش چقدرم اخلاق باحالی داره

اره خیلی صدای شاکرنژاد خوبه دوسالم هست ماه رمضان تو برنامه محفل داوره برنامه‌شو میدیدم فهمیدم جدا ...

من اصلا تو فضای قرآنی نبودم😅

مذهبی بودم ولی قرآنم روی طاقچه خاک میخورد... با محفل با قرآن آشنا شدم و الان حالم خوبه ازین بابت

خدایا خانواده‌ام موفق باشند
من اصلا تو فضای قرآنی نبودم😅 مذهبی بودم ولی قرآنم روی طاقچه خاک میخورد... با محفل با قرآن آشنا شدم ...

اره اصن برنامه محفل واقعا وایب خوبی داره

من اول چون فهمیدم شاکرنژاد داورشه و اینا گفتم بزار نگاه کنم

بعد واقعا خوشم اومد از برنامه‌ش همه رو کامل دیدم

صوت حسنین الحلو رو هم خیلی دوست داشتم صداش عالیه ولی نمیتونم توی گوگل پیدا کنم صوتشون رو

منم با صدای شاکرنژاد خیلی خوب میتونم ارتباط بگیرم چندین ساله با صداشون قرآن میخونم

اره کلا جوون ها ارتباط خیلی خوبی با صداشون دارن و همچنین خودشون نسبت به قاری های دیگه  اکثرا مسن ها هم صوت ایشون رو گوش میدن حتی جدیدا 

اره اصن برنامه محفل واقعا وایب خوبی داره من اول چون فهمیدم شاکرنژاد داورشه و اینا گفتم بزار نگاه کن ...

من خودم به شخصه با محفل خندیدم با محفل گریه کردم با محفل حس گرفتم کلا با محفل زندگی کردم😂

قاری عتبه هستن، من یه فراز ترتیل دارم ازشون که واقعا زیباست

اره کلا جوون ها ارتباط خیلی خوبی با صداشون دارن و همچنین خودشون نسبت به قاری های دیگه  اکثرا مس ...

البته هجمه و نقد خیلی روشون زیاده

با سبک ایشون موافق نیستن خیلیها

حتی یه استادی دیدم که ازشون به عنوان آفت قاریان نوجوان یاد میکرد

برای خودم به شخصه مهر تایید همین بود که پیش آقا تلاوت کردن و تشویق شدن...

اره کلا جوون ها ارتباط خیلی خوبی با صداشون دارن و همچنین خودشون نسبت به قاری های دیگه  اکثرا مس ...

اره خیلی دیدم جوونا میگن ما باهاش بهتر ارتباط میگیریم

ولی من تا قبل از برنامه محفل تقریبا حتی نمیدونستم چه شکلی ان😂

فقط یکی دوتا عکس قدیمی دیده بودم

2706