2733
2734
عنوان

مسافرت رفتن مامان بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه ماه برو خونه پدرت اینا بمون بچه ها رو‌نیار پیش خونه مادر شوهرت هر روز یه داستان برات درست می‌کنند تا خون راه نیفته ول نمیکنن 

برو‌اونجا با خیال راحت بمون شوهرتم بیاد

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

چه مسافرتیه که یک ماهه؟!😮

حالا از الان بهش فکر نکن بذار بیان بعد بگو سرصدا میکنید برید خونتون از الان نمیخواد عنوان کنی

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشگاه دارم درس دارم

خب خداییش مادر پدرتم وقت سفرشون نیست الان فصل امتحانات توعه اخه چه واجبه سفر اونم یک ماه بلکه سفر پزشکی باشه که دیگه خیلی واجب باشه

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

خوب اولا بزار خواهر و برادرت بیان، باهاشون خیلی خیلی خوب جلوی شوهرت و خانوادشون برخورد کن، اصلا به خواهر شوهر و برادر شوهر کوچیکت رو نده و خیلی راحت دعواشون کن.اونها پدر و مادر بالاسری ن هست اما اینها پدر و مادرشون رفته مسافرت.

ببین الان تو هر طوری با خواهر برادرت رفتار کنی، مطمئن باش به همون سبک شوهرت با اونها و تو برخورد می کنه، با احترام باشه، اون هم از تو احترام به تو و خانوادت رو یاد میگیره.

اصلا این مدت نترس، از کسی حساب نبر، قاطع، نترس و با عزت نفس باش و به خانوادت کمال احترام رو بزار و به همه این رو بفهمون، رفتار الانت آینده ی خودت رو تعیین می کنه

ببین کاری نمیتونی بکنی 

یبار بزار اونا بیان یبارم خواهر برادر تو بفرست اونجا 

بزار بیشتر خواهر برادر خودت برن بگو من درس دارم اینجوری توجیه خوبیه

اینو نمیشه مدیریت کرد ک نه اونا بیان ن شما برین نشدنی

اسی پدر ومادرت میرن سفر حج؟

به سلامتی

چیزی نمیتونی بگی فقط اگه اومدن و دیدی خیلی شلوغ کاری کردن همشون رو ببر خونه مادر شوهرت

اگه از نزدیک ببینه  چند بچه با هم چقدر سروصدا وشلوغ کاری دارن شاید نزاره بیاد

2706