2752
2734
عه خوبه مبارکت... آخه منم تقریبا ۶۰ تومن دارم گفتم النگو بخرم بنظرت خوبه ۴ تا از همین آینه ایا بخرم ...

اتفاقا بخر الان خیلی وقت مناسبیه برا طلا خریدن حتی میتونی ۲ میلشو بخری که تعداد بیشتر بتونی بخری آینع ای ها جوان پسند تره من اپل تراش خریدم بعد پشیمون شدم بقیشو آینع ای خریدم احتمالا واسه ماشینمون تراشارپ بفروشم بعدا باز آینه ای جایگزین کنم 

۳/۵ گرمه ۳ تاش کادوعه روگرمی  ۳/۴۸۰ گرفتن برام دوتاشم هدیه روز دختره رو گرمی ۳/۴۱۰ خریدیم کلا ب ...

چه خوب من تقریبا یکماه پیش یه النگوده گرمی رو گرفتم ۴۵ملیون تونمو۳و۸۰۰تومن بود طلا

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا بخر الان خیلی وقت مناسبیه برا طلا خریدن حتی میتونی ۲ میلشو بخری که تعداد بیشتر بتونی بخری آین ...

باشه حتما...

مال شما چن میله؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
ببین عزیزم این آینه ای ها ۳/۵ گرمه بستگی داره از کجا بخرین و چقدر سود براتون بزنه برای من حدود ۱۳ ال ...

منم میخواستم ازینا بگیرم طلافروشیه گفت چون بچه کوچیکه دارم ممکنه بشکنه میشکنن،؟

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
منم میخواستم ازینا بگیرم طلافروشیه گفت چون بچه کوچیکه دارم ممکنه بشکنه میشکنن،؟

والا نمی‌دونم عزیزم منم تازه خریدم درباره مقاومتش چیزی نمی‌دونم اما می‌دونم زود خشک میوفته

چه خوب من تقریبا یکماه پیش یه النگوده گرمی رو گرفتم ۴۵ملیون تونمو۳و۸۰۰تومن بود طلا

ما آشنامونه کلا ۷  الی ۸ درصد حساب می‌کنه برامون در حالت عادی باید ۱۵ درصد اینا اجرت بدی بخاطر همین فرق می‌کنه 

والا نمی‌دونم عزیزم منم تازه خریدم درباره مقاومتش چیزی نمی‌دونم اما می‌دونم زود خشک میوفته

باید چیکار کرد تا خش نیفته؟😅

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤