2752
2734
عنوان

حس ششمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 100 پست
سلام عزیزم مشخصات من چیه؟من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟هدف و قصدش چیه ...

مشخصات فک کنم توی اسمت ب..الف یا ر داری

ناامیدی میبینم واست

حسش جوری نیست که درست حسابی و واقعی باشه فکر کنم
اگر درست بود بهم بگو

میشه واسه حاجتم ی صلوات مهمونم کنید؟🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو پیش کاربلدش من داشت رفتم پیش چنتا دعا نویس تا دفع شد

مشکل اینه کسی حرفمو باور نمیکنه 

فقط ی بار با زور با پدرشوهرم رفتیم گفت چند بار باید بیای تا دفع بشه دیگه کسی نبرد منم بلد نیستم خودم برم

کاربری دست دونفره
اره ان شا الله میبینم که خیلی امیدواری بعضی وقتا دودل میشی انگار تا جا داره تلاش کن درست بود؟ &nbs ...

اره خیلی زیاد درست بود

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
مشخصات فک کنم توی اسمت ب..الف یا ر داری ناامیدی میبینم واست حسش جوری نیست که درست حسابی و واقعی با ...

تو حروف اسمم الف هست ،میشه لطفا بفرمایید من معلم میشم یا خیر؟چه رمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهری و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

میشه بگی باعمون چه ماهی فروش میره؟ مال همسرمه بهروز.  میشه بگی امسال باردار میشم شوهرم راضی می ...

انگاری واسه باغتون مشتری اومده یا میاد که نمیپسندن حالا یا سر قیمت یا مکان و..ولی در نهایت تا دو وعده دیگه فروش میره

میشه واسه حاجتم ی صلوات مهمونم کنید؟🥺
ای وای چیکار میکنه میشه بدونم؟ خیلی دورو برت میبینمش انگار میترسونتت

تنها بترسونه خوبه 

هر وقت با شوهرم نزدیکی میکنم میاد پیشمون 

بعد کاری میکنه هر روز با شوهرم دعوا کنم  مثلا الان با شوهرم قهرم 

بعد شبا تو خواب اذیتم میکنه به جاهای ترسناک میبره 

دوتا دوست داره اونا رو بهم نشون میده 

من فکر میکنم میخواد باهام وارد رابطه ای جنسی بشه 

چون تو خواب نشونم میده

کاربری دست دونفره
2706