2752
2734

والا زمانی که رئیسی اومده بود شهرمون ...یکی از همسایه هامون نامه نوشت بعد از چند روز باهاش تماس گرفتن از مشکلاتش پرسیدن مثل اینکه یه وام ۳۰ میلیونی قرار شد بدن بهش از طرفی دخترش که ۹ سالشه هم نامه نوشته بود خودش وروجک...برا اونم زنگ زدن و دارن پیگیری میکنن....شوهرم هم نامه نوشته بود تماس گرفتن حالا چقدر اجرایی شده اطلاعی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا زمانی که رئیسی اومده بود شهرمون ...یکی از همسایه هامون نامه نوشت بعد از چند روز باهاش تماس گرفت ...

استان ما هم تازه اومد یادم رفته نامه بدم 

الان همش میگم کاش یادم بود 

یعنی تازگی ها یا دوره های قبلی ؟؟؟؟

عزیزم من نوشتم وام دادن بهم

برای یکی از آشناها ام نوشتم دختر کنکوری هست و کتاب لازمه

معرفی کردن یک موسسه ای تمام کتاب هاشون رایگان داد به شرطی که کارش تموم شد دوباره برگردونه به خودشون

به چند نفر دیگه هم مثل خودم نامه داده بودن وام دادن دیدم