2733
2734
سال بعد چکار کردی قبول شدی؟ بنظرت مصلحتی توش بود؟

سال بعدش خوارزمی روزانه اوردم

الانم ارشد دانشگاه تهرانم

اره تو مسیرم با خیلیا اشنا شدم که تو زندگیم اثر داشتن 

که تو اون سال اول اگه میرفتم اونا نبودن 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سال بعدش خوارزمی روزانه اوردم الانم ارشد دانشگاه تهرانم اره تو مسیرم با خیلیا اشنا شدم که تو زن ...

خب خداروشکر 🙂ولی خودتم قوی بودی من اگه جات بودم دیگه همه چی برام تموم میشد

خب خداروشکر 🙂ولی خودتم قوی بودی من اگه جات بودم دیگه همه چی برام تموم میشد

من تا بیام درمان بشم و از درمان و دارو و خونریزی های شدید خلاص بشم ۶ ۵ ماه بعدش مجدد کنکور بود 

وقت لوس بازی و و افسرده بازی نداشتم 😂

مجبور بودم یه مرور و جمع بندی سریع بکنم و اماده بشم واسه کنکور 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
من۳۲سالمه بنظرت تو این ارشد امتحان بدم؟ خودم دوست دارم ادامه تحصیل بدم

اره حتما بخون

منم ۲۷ سالمه تقریبا